کد خبر: 314403 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲-۲۲:۵۵ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز : شهرام کرمی با اشاره به اینکه وقوع ۱ فقره درگیری طایفه‌ای در بیستون، اظهار کرد: در این نزاع دسته جمعی که در شهرک بلوردی بیستون رخ داد، تعدادی از افراد هر ۲ طایفه با سلاح سرد مجروح...

آفتاب‌‌نیوز :

شهرام کرمی با اشاره به اینکه وقوع ۱ فقره درگیری طایفه‌ای در بیستون، اظهار کرد: در این نزاع دسته جمعی که در شهرک بلوردی بیستون رخ داد، تعدادی از افراد هر ۲ طایفه با سلاح سرد مجروح شدند.

وی بااشاره به انتقال مجروحین این نزاع به بیمارستان طالقانی کرمانشاه، تصریح کرد: متاسفانه برخی از نزاع کنندگان در بیمارستان هم به درگیری خود ادامه دادند و با بکارگیری سلاح‌های سرد، نظم و امنیت بیمارستان را برهم زدند.

دستور دادستان کرمانشاه جهت برخورد با نزاع کنندگان در بیمارستان طالقان

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: این افراد پس از پایان درگیری و ایجاد رعب و وحشت در بیمارستان به سرعت از محل متواری و مخفی شدند.

وی تاکید کرد: پس از وصول گزارش این درگیری به دادسرای استان سریعا دستور پیگیری و بازداشت (دستگیری) متهمین به ضابطین دستگاه محترم قضایی استان صادر شد.

کرمی از بازداشت (دستگیری) تعدادی از متهمین خبرداد و اضافه کرد: سایر متهمین نیز تحت پیگیر قانونی قرار گرفته‌اند و با شناسایی محل اختفای آنها بزودی آنها نیز به سزای عملشان می‌رسند.

وی در پایان برخورد با مخلین نظم و امنیت عمومی را از اولویت‌های جدی دستگاه محترم قضایی استان خواند و یادآورشد: با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی مردم استان به صورت قاطع و سریع برخورد می‌کنیم.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top