کد خبر: 314477 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۵-۰۸:۳۳ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

روزانه 16 نیرو مشغول دوخت و دوز می باشند. فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمیون گفت: ماسک‌های تولید شده بوسیله دفتر نمایندگی آستان قدس به بیمارستان‌ها منتقل شده و پس از استریل شدن به...

روزانه 16 نیرو مشغول دوخت و دوز می باشند

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمیون گفت: ماسک‌های تولید شده بوسیله دفتر نمایندگی آستان قدس به بیمارستان‌ها منتقل شده و پس از استریل شدن به بیمارستان‌های خط مقدم جبهه سلامت که درگیر کرونا می باشند ارسال می‌شوند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱ روز (day) هم این کار را تعطیل نکردیم و حتی روز (day) اول فروردین مشغول به کار بودیم، یادآور شد: اول فروردین جمعه بود و کارگاه با ۱ ساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح فعال شد.

نبی‌زاده اضافه کرد: حدود ۱۶ نیروی دوخت ماسک روزانه مشغول دوخت و دوز می باشند که هر روز (day) هزار ماسک تولید می‌شود.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمیون در خصوص تامین امکانات برای دوخت این ماسک‌ها گفت: کلیه چرخ‌ها برای بچه‌ها است یا خیرین خریداری کردند و یا چرخ‌های خیاطی بلااستفاده برای دوخت ماسک به مسجد حضرت زهرا(سلام الله علیها) آورده شده است، برای حفظ سلامت خود نیروها نیز روزانه مسجد ضدعفونی می‌شود.

وی متذکر شد: با عنایت به اینکه ماموریت غربالگری سلامت به مجموعه سازمان بسیج محول شده و در منطقه گلشهر نظارت بر انتقال ویروس جدی‌تر شده؛ غربالگری منزل به منزل به مجموعه ناحیه مقاومت بسیج میثم ماموریت داده شده که آن هم به حوزه و پایگاه‌های مربوطه سپرده است.

نبی‌زاده ادامه داد: ما با کمک خیرین ۱ دستگاه تب‌سنج خریداری کردیم و با تقسیم‌بندی نیروها به گروه‌های ۳ نفره، مراجعه منزل به منزل را داریم و غربالگری منطقه گلشهر انجام می‌شود که گزارشات آن طبق دید وزارت بهداشت و زیر دید مرکز بهداشت شماره ۱ وحدت مشهد صورت می‌گیرد.

توزیع بیش از 1600 بسته مواد غذایی و بهداشتی

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمیون اظهار کرد: بحث توزیع مواد غذایی و بهداشتی برای خانواده بزرگ فاطمیون شامل خانواده شهدا، رزمندگان و ایثارگران فاطمیون را نیز در دستور کار داریم که بوسیله کمک‌های خیرین و کمک‌های مردمی آماده شده تا آمد و شد این افراد در سطح شهر کاهش پیدا کند.

وی گفت: تا کنون بیش از ۱ هزار و ۶۰۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی میان خانواده شهدا، رزمندگان و ایثارگران فاطمیون توزیع شده است.

نبی‌زاده با بیان اینکه اقدام دیگری که صورت گرفته بحث ضدعفونی است، از ضدعفونی معابر، درب منازل، فروشگاه‌ها، دستگاه‌های عابر بانک و اماکن عمومی منطقه گلشهر خبر داد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمیون گفت: بوسیله ۱ دستگاه وانت که از اموال مسجد است و با ضدعفونی کننده‌هایی که سپاه در اختیار ما قرار می‌دهد، با موتورهای سم‌پاش به ضدعفونی این اماکن و معابر اقدام کردیم.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه اصلی ما سرمایه نیروی انسانی است، اضافه کرد: دوستان و عزیزانی که دیروز مدافع حرم بودند امروز (today) مدافع سلامت می باشند.

نبی‌زاده اضافه کرد: تمام ظرفیت‌های دولتی و مردمی به کار گرفته شد تا کمک بزرگی به مردم منطقه گلشهر و خانواده فاطمیون داشته باشیم.

فاطمیون در سیل سال 98 هم وسط میدان جهاد بودند

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمیون با اشاره به اینکه اقدامات بسیجیان این پایگاه در دیگر مواقع که نیاز به کمک جمعی وجود دارد، یادآور شد: در سیل ۹۸ طی ۳ مرحله و هر مرحله ۱۰ روز، در هر گروه ۴۵ نفر از رزمندگان و بسیجیان فاطمیون در منطقه لرستان و خرم‌آباد حضور داشتند و مشغول خدمت رسانی به مردم سیل‌زده بودند.

وی گفت: هر جا و هر نقطه‌ای از این جهان صدای مظلومی بلند باشد بچه‌های فاطمیون آماده کمک‌رسانی می باشند و ثابت قدم هم بودند چه روزی که مدافع حرم بودند و چه روزی که سیل بود و چه الان که ویروس کرونا جهان را تحت تاثیر قرار داده و مسئله مدافعان سلامت پیش آمده، آن‌ها همیشه پشتیبان جبهه بودند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top