کد خبر: 314492 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۳-۰۰:۰۶ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

خبرگزاری فارس: افسانه بایگان در برنامه «فرش بنفشه» رادیو ایران (IRAN) با اجرای ضابطیان، گفت: امیدوارم سال ۹۹ سالی سرشار از اتفاقات خوب و حل شدن این بحران باشد و سالی پر از روشنایی و مهر و محبت...

خبرگزاری فارس: افسانه بایگان در برنامه «فرش بنفشه» رادیو ایران (IRAN) با اجرای ضابطیان، گفت: امیدوارم سال ۹۹ سالی سرشار از اتفاقات خوب و حل شدن این بحران باشد و سالی پر از روشنایی و مهر و محبت باشد.

وی اضافه کرد: اگر پنبه‌ها را از گوشمان دربیاوریم، این ویروس درس‌های خیلی مهمی به ما می‌دهد. برای من که اینطور بود. الان دارم چنین چیزی را تجربه می‌کنم و در حقیقت فکر می‌کنم هر کدام از ما کاملا لازم است نسبت به خیلی از چیز‌ها بازنگری داشته باشیم.

این بازیگر باسابقه یادآور شد: در هر مقام و مسندی که می باشیم و هر شغلی که داریم باید این را مد دید داشته باشیم. در هر رده اجتماعی که قرار گرفته ایم باید کم و کاستی‌ها را رفع نماییم. این فرصت بسیار بسیار عالی است. درست است که این شرایط دردناک است، اما خوب با تمام سختی هایش درس‌هایی دارد.

بایگان در ادامه درباره نحوه سپری کردن روز‌های قرنطینه تاکید کرد: طرز فکرم با افسردگی خیلی سازگار نیست؛ بنابراین خودم را با شرایط موجود تطبیق می‌دهم و سعی می‌کنم که بهترین استفاده‌ای را که می‌شود از اوقات در همان زمان حال داشته باشم.

وی با بیان اینکه از اوایل اسفند به شمال آمدم و آن زمان هنوز بحث کرونا خیلی جدی نشده بود، ادامه داد: ماجرا جدی‌تر که شد فکر کردم همانجا بمانم. نباید این طرف و آنطرف برویم و ویروس را پخش نماییم. برخی از هموطنان ما بی باکانه و بی فکر می‌گویند من می‌خواهم به سفر بروم. اما مسئله مهم مسئله ناقل بودن است. خیلی مهم است که هر کدام از ما این طیف بیماری را وسیع نماییم. چه دلی داریم که به بیمار شدن و گرفتن ویروس فکر نمی‌کنیم. این خیلی برای من عجیب است که به دیگران هم فکر نکنیم.

بایگان در ادامه بیان کرد: عکسی از خودم که ۶ ماهه هستم در کنار پدر و مادرم، برایم خیلی مهم است. عکسی که صمیمانه و بدون ریا در آغوش مادرم هستم. متاسفانه آن‌ها را دیگر ندارم و در کنارم نیستند.

او در ادامه ضمن اشاره به بازی خود در سریال «دل» که در شبکه نمایش خانگی عرضه شده است، اضافه کرد: این سریال آخرین کار من بوده است. البته کاری هم برای سینما تجربه داشته ام. ۱ کار سینمایی که برای هنر و تجربه است و، چون اسمش در حال تغییر است نمی‌توانم نامش را بگویم.

وی در پایان گفت: امیدوارم تمام هموطنان سال پر رونق مادی و معنوی در پیش رو داشته باشند. واقعا از این فرصت استفاده خوب نماییم. ۱ گوشه ننشینیم و ناراحت نباشیم. به هر حال این روز‌ها هم اوقاتی از زندگی است.

«فرش بنفشه» به تهیه کنندگی زهرا قائدی و محمد اسماعیل پور با اجرای منصور ضابطیان هر روز (day) ساعت ۱۷ از رادیو ایران (IRAN) پخش می‌شود.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top