کد خبر: 314531 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۱-۰۶:۰۳ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

بحران کرونا تمام جهان را درگیر خود کرده و با توجه به شیوع سریع و مرگبار آن کلیه فعالیت‌ها و مسابقات ورزشی در سراسر دنیا تعطیل و لغو شده است. سازمان بهداشت جهانی و دولت‌های کشور‌های مختلف برای...

بحران کرونا تمام جهان را درگیر خود کرده و با توجه به شیوع سریع و مرگبار آن کلیه فعالیت‌ها و مسابقات ورزشی در سراسر دنیا تعطیل و لغو شده است. سازمان بهداشت جهانی و دولت‌های کشور‌های مختلف برای جلوگیری از شیوع این بیماری مرگبار مقرارت سفت و سختی وضع کرده اند و قرنطینه را در دستور کار قرار داده اند با این وجود چینی‌ها به عنوان زادگاه این ویروس نحس، بی اعتنا به شرایط خطرناک فعلی و توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی قصد می دارند مسابقات اسکی آزاد قهرمانی جهان را برگزار کنند!

در بحبوحه شیوع گسترده ویروس کرونا که منشا آن کشور چین بوده و به تبع آن صدمات زیادی به دیگر کشور‌های جهان وارد شده، حالا چینی‌ها در روز‌های اخیر از پوستر رسمی مسابقات اسنوبرد و اسکی فری استایل و اسکی آزاد قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۱ در ژانگجیاکو رونمایی کردند.

چین پوستر مسابقات قهرمانی جهان را در حالی رونمایی کرد که تقریبا تمامی رویداد‌های ورزشی جهان طی روز‌ها و هفته‌های اخیر لغو شده و هیچ مسابقه رسمی و غیررسمی در هیچ نقطه از جهان برگزار نمی‌شود. این بحران به اندازه‌ای جدی است که حتی المپیک ۲۰۲۰ را نیز با تعویق ۱ ساله روبرو کرده، اما چینی‌ها بی اعتنا به این شرایط می‌خواهند این مسابقات را برگزار کنند!

نکته عجیب اینکه فدراسیون جهانی اسکی برخلاف پروتکل‌های جهانی نیز در این تصمیم عجیب با چینی‌ها همراه است و درهمین راستا سارا لوئیس دبیرکل فدراسیون بین‌الملل اسکی نیز از طریق ۱ ویدئو کنفرانس در جریان رونمایی از این پوستر قرار گرفت.

باید منتظر بود و دید آیا با توجه به اینکه چین منشا کرونا محسوب می‌شود، آیا ورزشکاری حاضر می شود برای حضور در این مسابقات به زادگاه کرونا سفر کند و در این مسابقات شرکت کند یا مسابقات لغو خواهد شد.

 
منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top