کد خبر: 314567 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۵-۰۸:۰۵ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

زهرا نژادبهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،در تشریح لایحه دریافت عوارض شهرداری به صورت قسطی از شهروندان، گفت: همواره افرادی می...

بخشش سود بدهکاران عوارض خدمات شهریزهرا نژادبهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،در تشریح لایحه دریافت عوارض شهرداری به صورت قسطی از شهروندان، گفت: همواره افرادی می باشند که در ازای دریافت خدمات شهری عوارض آن را به شکل قسط‌های بلند مدت پرداخت کنند و ما در این حوزه برای تسهیل در وصول مطالبات شهردرای از شهروندان پیشنهادی را برای چک‌های برگشتی ارائه کردیم.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: زمانی که اسناد شهروندان برگشت می‌خورد، روی آن‌ها به علت تأخیر در پرداخت سود بانکی محاسبه و لحاظ می‌شود و برای تسهیل در شرایط دریافت مطالبات  لایحه ارائه شد تا بر اساس آن سود احتسابی بر روی اسناد آن‌ها در صورتی که بدهی خود را پرداخت کنند، از سوی مدیریت شهری بخشیده شود.


بیشتر بخوانید: تصویب طرح تحقیق و تفحص درباره بدهی‌ ۶۹ هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران


نژاد بهرام تاکید کرد: این پیشنهاد به عنوان سیاست تشویقی مورد لحاظ قرار می‌گیرد.

نژادبهرام تصریح کرد: ما به این روش روند دریافت بدهی‌های شهروندان را تسریع و تسهیل کردیم و بر اساس جدول ارائه شده زمان آن‌ها تا پایان سال تعیین شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top