کد خبر: 314576 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۲۲:۴۳ ارسال توسط : |
2 بازدید
پ

باشگاه خبرنگاران:شبکه نسیم در نوروز ۹۹ برنامه‌های مختلفی را برای مخاطبان تدارک دیده است که برنامه دورهمی یکی از پربیننده‌ترین این برنامه‌ها به شمار می‌آید.. امشب مهران مدیری پیرامون موضوعات مختلفی...

باشگاه خبرنگاران:شبکه نسیم در نوروز ۹۹ برنامه‌های مختلفی را برای مخاطبان تدارک دیده است که برنامه دورهمی یکی از پربیننده‌ترین این برنامه‌ها به شمار می‌آید.

امشب مهران مدیری پیرامون موضوعات مختلفی استندآپ اجرا کرد.

مدیری درباره ویروس کرونا گفت: تقریبا تمام اطلاعات ویروس کرونا را می‌دانیم اینقدر که از این ویروس اطلاعات داریم از کسی که ۲۰ سال با او زندگی کرده ایم خبر نداریم.

وی اضافه کرد: آقایی به همسرش می‌گوید که چه خوب شد لباس سرمه‌ای پوشیدی، خانم جواب میدهد جایی خواندم که رنگ‌های تیره کرونا را غیر فعال می‌کند (خنده) حتی الان در حال تحقیق می باشند که رفتار ویروس در تابستان چگونه خواهد بود!

در بخش دیگر مهران مدیری کامنت‌های مخاطبان را خواند.

بدترین خاطرات من در عید زمانی بود که من می‌رفتم برای بوس سوم طرف صورتش را می‌کشید و من خجالت می‌کشیدم.

سال به سال عید بدتر میشود چند سال دیگر می‌گویم یادته اون سال روغن بنفشه استفاده می‌کردیم.

من عید خیلی دوست داشتم، چون همیشه چند برابر از خواهر برادرم عیدی می‌گرفتم البته من عیدی خواهر و برادرم را از آن‌ها می‌گرفتم.

در بخش دیگری مدیری درباره رفتار آقایان در روز‌های قرنطینه خانگی توضیح داد: لازم است که آقایان در روز‌های قرنطینه خانگی ۱ مقدار مهربان و انعطاف پذیرتر باشند، مهربانی در آقایان ۱ بحث چالشی و پیچیده‌ای است. روانشناسان می‌گویند مردان اگر احساس نکنند قهرمان خانواده می باشند در پیله سکوت فرو می‌روند. باید کاری نماییم که فکر کنند همیشه قهرمان می باشند.

وی ادامه داد: یکی از عواملی که زنان و مردان را از هم دور می‌کند، این است که زنان علاقمند به جزئیات می باشند و برعکس مردان دوست می دارند سریع به اصل مطلب برسند. حتی خانم‌ها برای دیدن فیلم عروسی امتحان می‌گیرند، مثلا می‌گویند اینکه شیرینی می‌خورد که بود؟ (خنده)

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top