کد خبر: 314596 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۲۳:۴۵ ارسال توسط : |
1 بازدید
پ

علیرضا فغانی داور بین‌المللی ایران  به بیان اینکه سال ۱۳۹۸ برای او چگونه گذشت پرداخت و در این چارچوب به سوالات پاسخ داد که ادامه می‌خوانید:سال ۱۳۹۸ برای شما چگونه بود؟در سال ۹۸ به دلیل مهاجرتم به...

علیرضا فغانی داور بین‌المللی ایران  به بیان اینکه سال ۱۳۹۸ برای او چگونه گذشت پرداخت و در این چارچوب به سوالات پاسخ داد که ادامه می‌خوانید:

سال ۱۳۹۸ برای شما چگونه بود؟

در سال ۹۸ به دلیل مهاجرتم به استرالیا، برای من متفاوت‌ترین سال بود، اما به لطف خدا راضی هستم. مهاجرت سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام بود، اما شرایط خوب پیش رفت. به جایگاهی که می‌خواستم در زندگی رسیدم و موفقیت‌هایی که می‌خواستم کسب کردم. در استرالیا زمان بیشتری برای کنار خانواده بودن، دارم و اینجا با هم فیلم‌های ایرانی را دنبال می‌کنیم. هرچند اینجا هم مدام درگیر کار هستم و شرایط خیلی آسان نیست، اما اینجا منظم‌تر است.

در استرالیا کار قضاوت برایتان به خوبی پیش می‌رود؟

در کارم هیچ مشکلی ندارم و تمام وقت کار می‌کنم. من به کارم علاقه دارم هرچند نمی‌دانم اگر به عقب بازمی‌گشتم باز هم وارد قضاوت می‌شدم یا نه. در داوری قضاوت‌های مهمی داشتم و اعتباری که به دنبال آن بودم را بدست آوردم. به پول زیاد فکر نمی‌کنم و تمرکزم روی کارم است. در سال‌ های (years) اخیر عادت کرده‌ام مدام دگیر قضاوت باشم و امسال هم همین‌گونه بود مثل سال‌ های (years) قبل.

عمده‌ترین تفاوت سال ۹۸ با سال‌ های (years) قبل از آن برای شما چه بود؟

مثل همیشه دگیر کار بودم، نمی‌توانم بگویم سال ۹۸ تفاوت‌های عمده‌ای برایم داشت.

یک دروغ سیزده بگویید.

ممبینی رئیس کمیته داوران می‌شود.

اختلافتان با امیر قلعه‌نویی حل شده است؟

در مورد امیر قلعه‌نویی حرفی نمی‌زنم.

بهترین عیدی که می‌توانید به کسی بدهید، چه می باشد؟

ترجیح می‌دهم عیدی بگیرم تا عیدی بدهم (باخنده).

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top