کد خبر: 314616 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۲۲:۴۵ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

خانواده رابرت لوینسون جاسوس سابق سازمان سیا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که دولت آمریکا به این نتیجه رسیده است که او مرده است.. به گزارش فارس، دیتانیوز با نقل خبرگزاری آسوشیتدپرس با نقل قول از خانواده...

خانواده رابرت لوینسون جاسوس سابق سازمان سیا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که دولت آمریکا به این نتیجه رسیده است که او مرده است.

به گزارش فارس، دیتانیوز با نقل خبرگزاری آسوشیتدپرس با نقل قول از خانواده رابرت لوینسون جاسوس سابق سازمان سیا اعلام کرده است که دولت آمریکا نتیجه گیری کرده است که لوینسون مرده است.

براساس بیانیه‌ای که خانواده لوینسون منتشر کرده است، دولت آمریکا مدعی است که لوینسون در زندانهای ایران (IRAN) مرده است. آنها می‌گویند که نمی‌دانیم که چه زمانی و چگونه فوت کرده است اما مرگ وی به قبل از شیوع ویروس کرونا مربوط است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز در نشست خبری که چهارشنبه شب (night) به وقت واشنگتن درباره ویروس کرونا داشت مدعی شد که رابرت لوینسون زمانیکه که در ایران (IRAN) بازداشت بوده است فوت کرده است.

مقامات ایرانی بارها ادعای مقامات آمریکایی در زمینه بازداشت وی بوسیله نیروهای ایرانی و حضور وی در ایران (IRAN) را رد کرده‌اند.

آقای لوینسون حدود 13 سال قبل در حین سفری که به ادعای خانواده‌اش با اهداف تجاری و برای بررسی موضوع «سیگارهای تقلبی» به جزیره کیش ایران (IRAN) داشت، ناپدید شد. از زمان ناپدید شدن این فرد که ادعا شده در آن زمان به عنوان کارآگاه خصوصی فعالیت می‌کرده، تنها چند قطعه عکس و ۱ نوار ویدئویی منتشر شده است. مقاماتی در دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا با توجه به همین مدارک پیش از این گفته‌ بودند که وی احتمالا در افغانستان یا پاکستان به سر می‌برد.

وزارت خارجه ایران (IRAN) پیش از این اعلام کرده بود که جمهوری اسلامی ایران (IRAN) در گذشته بارها اعلام کرده است که این فرد در ۱ مقطعی به ایران (IRAN) سفر کرده و سپس از ایران (IRAN) خارج شده است و پس از ترک خاک ایران (IRAN) نیز دیگر هیچگونه اطلاعی از سرنوشت لوینسون ندارد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top