کد خبر: 316100 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۳-۰۰:۲۳ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

رییس پلیس (police) راه کشور از شروع طرح محدودیت و ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به استان ها از نیمه شب (night) گذشته خبر داد و گفت: برابر قانون با خودروهای متخلف برخورد...

رییس پلیس (police) راه کشور از شروع طرح محدودیت و ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به استان ها از نیمه شب (night) گذشته خبر داد و گفت: برابر قانون با خودروهای متخلف برخورد خواهد شد.

آفتاب‌‌نیوز :

سردار تیمور حسینی رییس پلیس (police) راه کشور، درباره اقدامات پلیس (police) برای محدودیت تردد در ورودی استان ها گفت: تمامی مباحث مربوط به محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در تمامی ورودی و خروجی استانها در حال انجام است و چنانچه خودرویی با پلاک غیر بومی مشاهده شود قطعا از ورود آن به استان دیگر جلوگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: برابر قانون این خودورها توقیف و جریمه خواهند شد.

محدودیت تردد در ورودی استانها کلید خورد/ برابر قانون با خودروهای متخلف برخورد می شود

رییس پلیس (police) راه کشور با بیان اینکه طرح غربالگری دیگر در مبادی ورودی انجام نمی شود، اضافه کرد: طرح ممنوعیت ورود و خروج به استان ها از بامداد امروز (today) کلید خورده است و برابر قانون انجام خواهد شد. ما نیز برای اجرای هر چه بهتر این طرح تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم کنترل بیشتری در جهت کاهش شیوع بیماری کرونا داشته باشیم.

سردار حسینی اضافه کرد: مسافرانی که در سفر بوده اند برای بازگشت به شهر و خانه خود هیچ مشکل و محدودیتی ندارند و ما از مردم تقاضا داریم سریعتر به محل سکونت خود بازگردند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top