کد خبر: 316132 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲-۲۳:۱۳ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان در خصوص شرایط فعلی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: ۴، ۵ ماه است که تیم بدون مدیرعامل است، هیئت مدیره کامل نیست و همین...

اکبرپور: هوادارن استقلال حق می دارند به وزارت ورزش بدبین باشندعلیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان در خصوص شرایط فعلی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: ۴، ۵ ماه است که تیم بدون مدیرعامل است، هیئت مدیره کامل نیست و همین چند وقت پیش هم فتح‌الله‌زاده که از جنس فوتبال و استقلال بود را آوردند اما مشخص نشد واقعا چرا رفت، ۱ عده از بیماری او گفتند و عده‌ای دیگر گفتند فتح الله زاده را هم مانند بقیه فراری دادند و در نهایت مشخص نشد واقعا چرا این مدیر (manager) که می‌توانست برای استقلال کارساز باشد از تیم رفت.

وی ادامه داد: وزارت ورزش ۵ ماه است که این تیم را بلاتکلیف نگه داشته است، واقعا هوادار حق دارد که نسبت به وزارت بدبین باشد، مگر می‌شود وزارتخانه‌ای متولی ۱ باشگاه باشد، اما باشگاه ۵ ماه ۹ هیئت مدیره داشته باشد ۹ مدیرعامل. به عنوان پیشکسوت استقلال خواهش می‌کنم تکلیف این تیم را روشن کنید، وضعیت بدهی‌ها رامشخص کنید، ما و هواداران هر روز (day) استرس داریم که مبادا محروم شویم و یا اتفاق دیگری برای باشگاه بیفتد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: به جای اینکه بازیکن خارجی جذب نماییم باید مدیر (manager) خارجی جذب نماییم، قحطی مدیر (manager) شده که تیم بزرگی همچون استقلال ۵ ماه بدون مدیرعامل است و هیئت مدیره کاملی هم ندارد.‌ ای کاش فتح‌الله‌زاده را فراری نمی‌دادند تا حداقل خیال ما و هوادارن راحت بود که تیم مدیرعامل دارد که دلش به حال باشگاه می‌سوزد، اما متاسفانه فتح‌الله‌زاده هم از این باشگاه رفت تا همچنان تیم بزرگی، چون استقلال بدون مدیرعامل باشد.

وی در خصوص انتقاد فرهاد مجیدی از مدیریت هم گفت: فرهاد حق دارد، از زمانی که آمده تیم هزاران مشکل داشته، بازیکن خواسته خود را به مجیدی مطرح می‌کند و مجیدی هم باید این خواسته‌ها را به ۱ نفر منتقل کند، اما کسی نیست؛ به همین دلیل به او هم فشار وارد می‌شود و انتقاد می‌کند.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top