کد خبر: 371544 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۹-۲۲:۱۱ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  زنده شدن ۱ خانم ۴۲ ساله پس از گذشت ۱۸ ساعت در سردخانه بهشت رضای شهر خرم‌آباد خبری بود که روز (day) گذشته در صدر اخبار رسانه‌های استان قرار...

آخرین جزییات از زن خرم‌آبادی که پس از گذشت ۱۸ ساعت زنده شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  زنده شدن ۱ خانم ۴۲ ساله پس از گذشت ۱۸ ساعت در سردخانه بهشت رضای شهر خرم‌آباد خبری بود که روز (day) گذشته در صدر اخبار رسانه‌های استان قرار گرفت و تعجب همگان را برانگیخت.

ماجرای زندگی دوباره این بانوی لرستانی از این قرار بود که وقتی صبح روز (day) بعد از انتقال جسد وی به سردخانه، پزشکی قانونی برای انجام کار‌های صدور جواز دفن مراجعه می‌کند، متوجه علائم حیات در این خانم می‌شود که در نهایت پس از تماس با ۱۱۵ این خانم احیا و به بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد انتقال پیدا می‌کند و هم اکنون در این بیمارستان بستری است.

محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سخنان اخیر خود در مورد وضعیت این خانم و مباحثی که در فضای مجازی مطرح شده است، اظهار داشت: در این رابطه ۱ شبهاتی در فضای مجازی ایجاد شده بود که این خانم قبل از این ماجرا به بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی یا به بیمارستان مراجعه کرده که باید اعلام کرد مطلقاً مراجعه به بیمارستان وجود نداشته و وی بوسیله خانواده و بستگان به سردخانه منتقل می‌شود.

وی اضافه کرد: پزشک پزشکی قانونی سپس در سردخانه متوجه می‌شود که این خانم زنده است و در نهایت او را به بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد منتقل کنند و عملیات احیاء را روی این بیمار انجام می‌دهند که خدا را شکر اکنون نیز وضعیتش رو به بهبودی است و هر روز (day) نسبت به روز (day) قبل بهتر می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: از تمام کسانی که گفته بودند این خانم بوسیله پزشکان یا دربیمارستان بوده و در بیمارستان به عنوان فوتی به سردخانه فرستاده شده بسیار گله‌مندیم و واقعا ما پزشکان این تهمت را نمی‌بخشیم.

وی بیان کرد: در تماس تلفنی که اخیرا با متخصص مربوطه در بیمارستان شهید رحیمی داشتم وضعیت حال این بیمار را بهتر از دیروز اعلام کردند که انشاءالله خداوند وی را شفا بدهد.

انتهای پیام/ف

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top