کد خبر: 372817 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۹-۲۰:۱۷ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز : فاطمه برنا با اعلام این خبر اظهار کرد: اخطاریه قانونی برای واحدهای آلاینده صادر شد و مسئولان این واحدها مکلف به رعایت شاخص ها و استانداردهای محیط زیستی و رفع کامل آلودگی شدند.. رییس...

آفتاب‌‌نیوز :

فاطمه برنا با اعلام این خبر اظهار کرد: اخطاریه قانونی برای واحدهای آلاینده صادر شد و مسئولان این واحدها مکلف به رعایت شاخص ها و استانداردهای محیط زیستی و رفع کامل آلودگی شدند.

رییس اداره محیط زیست تهران فعالیت این واحدها را در حوزه های مختلف اعم از صنعت، صنوف، واحدهای خدماتی و در زمینه نگهداری غیر مجاز حیات وحش توصیف کرد و گفت: بیشتر این واحدها با فعالیت خود، موجبات آلودگی آب و تهدید علیه بهداشت عمومی را فراهم کرده بودند.

شناسایی ۲۳ واحد آلاینده در تهران طی ۲ ماه اخیر

وی با اشاره به اینکه در صورت خودداری از همکاری برای رفع آلودگی و انجام ندادن اقدام مثبت از سوی متصدیان مربوطه، موضوع از طریق مراجع محترم قضایی تحت پیگیری قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: تعداد کل پرونده های حقوقی در طی ۲ ماه گذشته ۳۱ پرونده بود که از این میان تعداد ۱۹ پرونده در حال رسیدگی به منظور صدور حکم می باشند.

برنا با بیان اینکه ۶ پرونده در مراجع محترم قضایی مختومه شده است، گفت: برای ۵ واحد متخلف، حکم مجرمیت صادر و ۱ واحد متخلف به پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران در پایان به تشدید برخورد جدی با هرگونه تخلف در حوزه محیط زیست تهران اشاره و تصریح کرد: از آنجا که حوزه محیط زیست و مسائل مربوط به آن با سلامت عمومی جامعه در ارتباط است جای هیچگونه چشم پوشی و اغماض در مورد تخلفات صورت گرفته در این حوزه نیست و این اداره با متخلفان حوزه سلامت عمومی جامعه برخورد قاطع خواهد کرد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top