کد خبر: 372834 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۰۶:۴۴ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

. به گزارش خبرنگار دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج همدان، مرکز نیکوکاری رسانه با حضور مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، استاندار همدان و مدیر (manager) کل ارشاد استان و جمعی...

به گزارش خبرنگار دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج همدان، مرکز نیکوکاری رسانه با حضور مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، استاندار همدان و مدیر (manager) کل ارشاد استان و جمعی دیگر از مسئولان ارشد استان افتتاح شد.

انجمن صنفی رسانه 2

محمد رضا بیاناتی، نماینده انجمن صنفی مدیران رسانه های استان همدان در مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری رسانه که به همت انجمن صنفی مدیران رسانه های استان همدان برگزار شده بود، ضمن تبیینی کوتاه بر قدمت و تاریخ همدان، یادآور شد: همدان شهری است که سابقه ای 400 ساله در کسب عنوان  پایتختی تاریخ و تمدن را داراست و شهریت آن را به یاد می سپارد.

بیاناتی با اشاره به اینکه امر نیکوکاری و جایگاهی که این موضوع در میان مردمان همدان دارد، اضافه کرد: در این شهرجمعی از بزرگان همچون آیت اله آخوند ملاعلی همدانی، آیت اله مدنی، آیت اله نجفی و ...  زمان خود را صرف امور خیر و نیکوکاری کرده اند.

وی از همدان به عنوان شهردارالمجاهدین نام برد و اضافه کرد: همدان بیش از 8 هزار شهید را تقدیم  انقلاب و اسلام کرده است، اینجا شهری است که یار شهید حاج قاسم سلیمانی (شهید همدانی) در آن مدیریت کرده است، اینجا شهری است که مقام معظم رهبری از عبارات شهیدان آن همچون شهید چیت سازیان، مطالبی را یاد می کنند و شهری است که خود را مزین به نام سردار سلگی، شهید خوش لفظ وشهیدانی کرده است که مقام معظم رهبری از ایشان به نیکی یاد کرده اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دیگر خصوصیات مطرح و برجسته استان، عنوان کرد: از ویژگی های مردمان این دیار فعالیت های خاص و خیرخواهانه ای است که بوسیله گروه های مختلف حاضر در آن انجام می شود و همواره از جایگاهی والا برخوردار بوده است.

نماینده انجمن صنفی مدیران رسانه های استان همدان به اهمیت رسانه و نقش رسانه در استان پرداخت و یادآور شد: استان همدان از استان های رسانه ای کشور است که تاثیرگذاری مطلوبی را در کشور عهده دار است.

انجمن صنفی رسانه

بیاناتی اضافه کرد: استان همدان دارای 3 روز نامه (newspaper) فعال است که به صورت استانی و منطقه ای فعالیت می کنند،  تراکنش بالای خبری در دیتانیوز با نقل خبرگزاری های آن، پایگاه های برخط خبری که از نخستین ها در کشور می باشند و همینطور هفته نامه ها، ماهنامه ها و فصلنامه ها و گاهنامه هایی که محتوای آن ها برجسته تر از حوزه استانی است، نشان ازاهمییت رسانه و پرداختن به آن در این استان دارد.

وی به جمع 3 هزار نفری رسانه ای استان  اشاره کرد و گفت: از نکات برجسته رسانه در این استان، فعالیت 4 تشکل رسمی رسانه است که این اتفاق را درکمتر استانی دیگر شاهد می باشیم.

مجموعه فعالین رسانه ای انقلابی، خانه مطبوعات استان، بسیج رسانه و تشکلی که اخیرا با همکاری اداره کارتعاون و رفاه اجتماعی استان، اداره ارشاد و راهنمایی های معاون سیاسی استاندار به نام انجمن صنفی مدیران رسانه های استان تشکیل شده است، ۴ تشکلی می باشند که بدان اشاره شد.

وی از 3 هدف اصلیِ انجمن صنفی کارفرمایی میدران رسانه های استان همدان نام برد و گفت: دفاع از حقوق رسانه های استان، مدد و یاری رسانی به معیشت و اقتصاد جامعه رسانه ای استان و ارتقای سطح آگاهی و داده های رسانه هایی در کنار دیگر تشکل های رسانه ای استان، رویکرد این انجمن صنفی را نسبت به حوزه رسانه شکل می دهد.

نماینده انجمن صنفی مدیران رسانه های استان در پایان عنوان کرد: این مرکز نیکوکاری کاملا مردمی است وامید که مرکز  نیکوکاری رسانه با توجه به سیاست های ارشاد خواهد توانست  قدم های موثری را جهت امور خیرخواهانه بردارد

انجمن صنفی رسانه 1

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top