کد خبر: 373042 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۹-۲۲:۰۸ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران (IRAN) خبر داد؛ . به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، و با نقل قول از شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان رئیس انجمن...

رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران (IRAN) خبر داد؛

صدور مجوز بازگشایی نمایشگاه‌ها در برخی استان ها از اواخرخردادماه

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، و با نقل قول از شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران (IRAN) اظهار داشت: ستاد مقابله با کرونا در برخی استان‌ها مجوز بازگشایی نمایشگاه‌ها را صادر کرده و رویداد‌های نمایشگاهی آنان از اواخر خردادماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهند شد.

رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران (IRAN) ادامه داد: دانشگاه‌های علوم پزشکی برخی استان‌ها با همکاری شرکت‌های نمایشگاهی، پروتکل‌های بهداشتی برای مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه‌ها را تدوین کرده‌اند و بر این اساس مقدمات لازم برای از سرگیری رویداد‌های اقتصادی فراهم شده است.

او تصریح کرد: از جمله مهمترین موارد بهداشتی تعیین شده، استفاده از ماسک، ضدعفونی کردن دست‌ها و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی در سالن‌های نمایشگاهی است که با همکاری شرکت‌ها و مجریان نمایشگاهی قابل تحقق است.

یارمحمدیان بیان کرد: باید بپذیریم که برپایی نمایشگاه‌ها، سریع‌ترین راه برای بهبود اقتصادی است و درصورت توجه بیشتر دولت و وزارت صمت به سایت‌های استانی، تسهیل امور آنان و قرار دادن نمایشگاه‌ها در فهرست مشاغل آسیب‌پذیر، نمایشگاه‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن رونق را به اقتصاد بازمی‌گردانند و به اشتغال کشور کمک کنند.

رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران (IRAN) بیان داشت: نمایشگاه‌ها با ماهیت و قدرتی که می دارند می‌توانند مکانی باشند تا تولیدکنندگان بازار‌های مصرف تازه خود را بیابند و مصرف‌کنندگان نیز با مزیت کالا‌های مختلف آشنا شوند.

او گفت: لازم است اهمیت برپایی نمایشگاه‌های تجاری در دوران پساکرونا جدی گرفته شود تا اقتصاد، فعالان اقتصادی و کسب‌وکار‌های مختلف نفسی تازه کنند.

انتهای پیام/س

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top