کد خبر: 373082 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۰۶:۳۷ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

تاکنون ۱ میلیون و ۶۲۹ هزار و ۲۵ نفر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده و ۳۸۴ هزار و ۱۴۵ نفر بهبود یافته اند.. به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری صدا و سیما، تاکنون تاکنون ۱ میلیون و ۶۲۹ هزار و ۲۵ نفر...

قربانیان کرونا در آمریکا 96 هزار و 767 نفر

تاکنون ۱ میلیون و ۶۲۹ هزار و ۲۵ نفر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده و ۳۸۴ هزار و ۱۴۵ نفر بهبود یافته اند.

به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری صدا و سیما، تاکنون تاکنون ۱ میلیون و ۶۲۹ هزار و ۲۵ نفر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده و ۳۸۴ هزار و ۱۴۵ نفر بهبود یافته و تعداد ۹۶ هزار و ۷۶۷ نفر نیز جان باخته اند.
قربانیان کرونا در آمریکا ۹۶ هزار و ۷۶۷ نفر

سازمان جهانی بهداشت: آمریکای جنوبی، مرکز تازه شیوع ویروس کرونا
خبرگزاری فرانسه در خبری فوری اعلام کرد سازمان جهانی بهداشت آمریکای جنوبی را مرکز تازه شیوع ویروس کرونا عنوان کرد.

نشست کمیته امنیت داخلی مجلس سنا
کمیته امنیت داخلی و امور دولتی مجلس سنای آمریکا با تشکیل جلسه استماع موضوع شیوع کرونا در آمریکا و چالش‌های مرتبط با آن را مورد بحث و تبادل دید قرار داد. سناتور «توماس کارپر» درباره شرکت «بلو استار استرتجیز» (Blue Star Strategies) صحبت کرد که کمیته امنیت داخلی و امور دولتی مجلس سنا در ارتباط با تحقیقات ازهانتر بایدن پسر جوبایدن درخواست ارائه اسناد و اوراق را از این شرکت مطرح کرده است.
توماس کارپر گفت: مسئولان شرکت بلو استار با این کمیته همکاری کردند و هر زمان که خواستیم اطلاعات ارائه کردند. آن‌ها به درخواست ما برای ارائه اطلاعات پاسخ دادند. ۹ یکبار و ۹ دوبار بلکه اخیرا در همین هفته با ما همکاری و صحبت کردند. ما (در ماجرای شیوع کرونا) با بزرگترین بحران از یازدهم سپتامبر به بعد روبرو می باشیم. ما افراد زیادی را از دست دادیم که بیشتر از تعداد کشته‌های ما در جنگ ویتنام است. نرخ بیکاری در آمریکا به زودی به سطحی می‌رسد که در زمان رکود بزرگ اقتصادی بود. نیاز شدید به نظارت وجود دارد، اما این کار را نمی‌کنیم.

وی اضافه کرد: ما باید قانون ۸۰- ۲۰ را رعایت نماییم یعنی روی ۸۰ درصد اتفاق نظر‌ها تمرکز نماییم و تمرکز را از روی ۲۰ درصد اختلاف نظر‌ها برداریم. باید روی اتفاق نظر‌ها تمرکز نماییم. کار‌های زیادی در این بیماری جهان گیر (کرونا) وجود دارد که باید انجام دهیم. ما باید تمرکز خود را روی این کار‌ها معطوف نماییم ۹ مسائلی که باعث اختلاف افکنی می‌شوند.

در ادامه این جلسه، رای (vote) گیری انجام شد. این رای (vote) گیری درباره فراخوان اسناد و اوراق مربوط به شرکت «بلواستار استراتجیز» (Blue Star Strategies) است. بلو استار، ۱ شرکت مشاور است و زمانی که هانتر بایدن پسر جوبایدن عضو هیئت مدیره‌ی شرکت بوریسما در اوکراین بود، با آن کار می‌کرد.

کمدین آمریکایی: ترامپ دروغ می‌گوید که از هیدروکسی کلروکین استفاده می‌کند

جیمی کیمل با اشاره به اینکه سخنان ترامپ که در سفر به میشیگان گفته بود: حدود ۲ هفته است هیدروکسی کلروکین مصرف می‌کند، گفت: کاملاً روشن است که چه خبر است. او این حرف را زد تا توجه رسانه‌ها را به خود جلب کند، که البته موفقیت آمیز بود. با این حال، اصلاً امکان ندارد او این دارو را خورده باشد. فکر می‌کنید پزشکان کاخ سفید، حتی پزشک خود ترامپ به او قرصی می‌دهند که باعث ایست قلبی اش می‌شود، آن هم تنها به این خاطر که او خواسته است؟ البته که نه.

وی گفت: آمریکا امروز (today) برای بازدید از کارخانه فورد که اکنون دستگاه‌های تنفس تولید می‌کند، به میشیگان رفته بود. به دستور فرماندار میشیگان، وی باید در آنجا ماسک می‌زد. دادستان کل میشیگان گفت: رئیس جمهور مسئولیت قانونی، اجتماعی و اخلاقی دارد که هنگام بازدید از کارخانه ماسک بزند، اما روشن است که او این کار را نکرد. تمام افرادی که در کارخانه کار می‌کردند ماسک زدند، اما او این کار را نکرد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top