کد خبر: 374048 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵-۰۹:۳۴ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

سرهنگ تقی کبیری اظهار کرد: ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه عصر امروز (today) در کیلومتر ۲۱۰ محور گرماب- بردسکن از توابع شهرستان میامی، ۱ خودروی پراید واژگون شد و ۴ نفر از اعضای ۱ خانواده در دم فوت کردند....

واژگونی پراید در سمنان /۴ نفر در دم فوت شدند

سرهنگ تقی کبیری اظهار کرد: ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه عصر امروز (today) در کیلومتر ۲۱۰ محور گرماب- بردسکن از توابع شهرستان میامی، ۱ خودروی پراید واژگون شد و ۴ نفر از اعضای ۱ خانواده در دم فوت کردند.

رئیس پلیس (police) راه استان سمنان علت این حادثه را ناتوانی راننده پراید در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی اعلام کرد و گفت: این خانواده همگی اهل و ساکن تهران بودند که قصد سفر به استان خراسان جنوبی را داشتند.

کبیری اضافه کرد: به هموطنان توصیه می‌کنم قبل از تردد در مسیرها، استراحت کافی داشته باشند و در طول سفر حتما در توقفگاه‌های مناسب توقف کرده و استراحت کنند تا شاهد واژگونی کمتر خودرو‌ها باشیم.

وی اضافه کرد: با پرهیز از تخلفات حادثه‌ساز خصوصاً سرعت غیرمجاز در بزرگراه‌ها، راه‌های اصلی و فرعی با اجتناب از سبقت‌های غیرمجاز و تجاوز به چپ و انحراف به چپ به خصوص در راه‌های دوطرفه و استفاده از کمربند ایمنی برای راننده و سرنشین آن، درصد وقوع تصادف و تلفات جانی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

رئیس پلیس (police) راه استان سمنان با بیان اینکه اغلب جان‌باختگان تصادفات چند روز (day) اخیر، جوانانی بودند که به علت سهل‌انگاری در امر رانندگی جان خود را از دست دادند، تأکید کرد: خانواده‌ها ضمن نظارت بر عملکرد فرزندان خود، به تذکرات و توصیه‌های پلیس (police) توجه ویژه داشته باشند تا در آینده شاهد تصادفات دلخراش در جاده‌های استان نباشیم.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top