کد خبر: 374054 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵-۱۰:۳۴ ارسال توسط : |
2 بازدید
پ

خبرگزاری میزان - شهید مدافع حرم «مصطفی عارفی» متولد ۱۵ دی‌ماه سال ۱۳۵۹ پس از حمله گروهک تکفیری داعش به «عراق»، به عذر زیارت حرم امام حسین(ع) به این کشور رفت و به صف مجاهدین و مدافعین حرم پیوست.. وی...

وقتی رسیدیم حرم خجالت می‌کشیدم وارد حرم شومخبرگزاری میزان - شهید مدافع حرم «مصطفی عارفی» متولد ۱۵ دی‌ماه سال ۱۳۵۹ پس از حمله گروهک تکفیری داعش به «عراق»، به عذر زیارت حرم امام حسین(ع) به این کشور رفت و به صف مجاهدین و مدافعین حرم پیوست.

وی که به فرمانده‌ای شجاع و دلاور تبدیل شده بود، جهت اعزام به سوریه آموزش‌های سخت را پشت سر گذاشت و نهایتاً با رضایت پدر، مادر و همسر فداکارش عازم نبرد با تکفیری‌ها در سوریه شد و سرانجام در روز (day) ۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۵ پس از نبردی سنگین با تکفیری‌ها به آرزوی دیرین خود یعنی «شهادت» دست یافت. در اینجا به مرور خاطره ای از این شهید می پردازیم.

وقتی رسیدیم حرم خجالت می‌کشیدم وارد حرم شوم
به آقا مصطفی گفتم برای اتمام حجت و آرامش خودم برویم حرم و استخاره بگیریم. وقتی رسیدیم حرم خجالت می‌کشیدم وارد حرم شوم، چون از خدا خواسته بودم که به بنده اش نشان دهد آیا راهی که می‌رویم درست است یا ۹ و آیا حضرت آقا راضی به این کار می باشند یا ۹ و خداوند به خوبی با خواب صادقه و تحقیقات نشانم داده بود. وقتی استخاره گرفتیم جوابش اینگونه بود؛ دعوت پیامبر با دعوت انسان‌های عادی فرق می‌کند به او اجازه دهید.

از آقا علی بن موسی الرضا خواستم همانگونه که تا کنون مراقبم بود از این پس نیز هوایم را داشته و صبوری نصیبم کند. هنوز از حرم مطهر بیرون نرفته بودم که به آقا مصطفی گفتم: به گمانم امام رضا (ع) بر من منت گذاشتند و صبوری بسیاری به من عطا کردند. آرامشی خاص وجودم را فرا گرفته بود و از آن تمام نا آرامی و بی‌تابی خبری نبود.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top