کد خبر: 374058 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵-۰۹:۲۶ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ سرهنگ حسنوند از بازداشت (دستگیری) ۲ توزیع کننده موادمخدر در منطقه فشافویه خبر داد. سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس (police) مبارزه (fight)...

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

سرهنگ حسنوند از بازداشت (دستگیری) ۲ توزیع کننده موادمخدر در منطقه فشافویه خبر داد.

کشف ۷۲ کیلوگرم تریاک در فشافویهسرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس (police) مبارزه (fight) با موادمخدر تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در فشافویه، پرونده‌ای تشکیل و موضوع بوسیله معاونت عملیات ویژه پلیس (police) مبارزه (fight) با موادمخدر فاتب بررسی شد.

وی اضافه کرد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که تعدادی از قاچاقچیان اقدام به تهیه مقادیری موادمخدر از شرق کشور کرده و پس از دپو در انباری قصد توزیع آن را در بین شهروندان می دارند.

رئیس پلیس (police) مبارزه (fight) با موادمخدر پایتخت تصریح کرد: پس از اخذ نیابت قضایی، در عملیاتی ضربتی هر ۲ متهم پرونده که از افراد سابقه دار در حوزه توزیع موادمخدر می باشند، دستگیر شدند.

به گفته سرهنگ حسنوند در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۷۲ کیلوگرم تریاک کشف شد و متهمان برای بررسی بیشتر موضوع به مقر پلیس (police) مبارزه (fight) با موادمخدر فاتب منتقل شدند.


بیشتر بخوانید: انهدام باند قاچاق موادمخدر در کرج/ کشف ۱۳۸ کیلوگرم تریاک و حشیش از مخفیگاه متهمان

بیشتر بخوانید: کمین ۳ ساعته پلیس (police) برای بازداشت (دستگیری) سوداگران مرگ/ کشف ۱۵۵ گیلوگرم تریاک و حشیش در جنوب پایتخت


انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top