کد خبر: 374066 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵-۰۹:۱۰ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر از خروج قطار همدان - مشهد از ریل خبر داد.. مهدی ولی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: طی گزارش اولیه‌ای که به سازمان امداد و نجات هلال احمر ارائه...

سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر از خروج قطار همدان - مشهد از ریل خبر داد.

مهدی ولی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: طی گزارش اولیه‌ای که به سازمان امداد و نجات هلال احمر ارائه شده قطار همدان - مشهد، در محدوده ١٠ کیلومتری پرند از ریل خارج شده است.

وی با بیان این که این حادثه ساعت ٢٢:۵٠ دقیقه رخ داده است، گفت: ۲ تیم ارزیاب هلال احمر به محل اعزام شدند. ۶٠ نفر از جمله ۴۵ مسافر و ١۵ خدمه حادثه دیده در محل حضور می دارند که ۵ نفر از این افراد به صورت سرپایی درمان شدند.

وی اضافه کرد: تا کنون مورد مصدومیت جدی گزارش نشده است.

به گفته وی تیم‌های عملیاتی هلال احمر و اورژانس در منطقه حادثه حضور می دارند و ۱ قطار از شرکت راه آهن جهت انتقال مسافرین به تهران اعزام شده است.

سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر در پایان اضافه کرد: تا پایان عملیات ۱ تیم آنست و ۳ تیم عملیاتی سازمان امداد و نجات هلال احمر در محل حضور داشتند.

درمان سرپایی مصدومان حادثه خروج قطار از ریل در پرند

سخنگوی جمعیت هلال‌ احمر از درمان سرپایی مصدومان حادثه خروج قطار در جاده قدیم پرند - زیر پل رودخانه شور خبر داد.

محمد نصیری در این باره اظهار کرد: ساعت ٢٢:۵٠ دقیقه شنبه شب (night) قطار همدان - مشهد در محدوده شهر پرند از ریل خارج شد.

او با بیان این که این قطار ۴۵ مسافر و ۱۵ خدمه داشت، گفت: یکی از واگن‌ها از خط خارج و ۲ واگن واژگون شده است. این حادثه ۵ مصدوم داشته است و مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر درباره اعزام تیم‌های امدادی به محل حادثه نیز گفت: ۴ تیم امدادی از هلال احمر با ۱۵ نجات‌گر به محل حادثه اعزام شدند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top