کد خبر: 374067 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵-۱۰:۰۴ ارسال توسط : |
1 بازدید
پ

محمدعلی زارع در خصوص اینکه گفته می‌شود ۱۰بازیکن تیم گل گهر مبتلا به ویروس کرونا می باشند، اظهار داشت: اصلاً چنین آمار و ارقامی درست نیست. فردا جلسه‌ای داریم و بیانیه رسمی منتشر می‌کنیم. تعدادی...

واکنش پزشک گل‌گهر به ابتلای ۱۰ بازیکن به کرونا

محمدعلی زارع در خصوص اینکه گفته می‌شود ۱۰بازیکن تیم گل گهر مبتلا به ویروس کرونا می باشند، اظهار داشت: اصلاً چنین آمار و ارقامی درست نیست. فردا جلسه‌ای داریم و بیانیه رسمی منتشر می‌کنیم. تعدادی مشکوک می باشند که ممکن است جواب آن‌ها مثبت باشد. برای اینکه حساسیت روی این مساله داریم، تیم را تعلیق و قرنطینه کردیم. فعلاً ۱ هفته تمرینات را معلق می‌کنیم. پروتکل مسیر را مشخص کرده است.

زارع ادامه داد: انشاالله هفته آینده تست مجدد می‌گیریم. ارقامی که اعلام می‌شود تا این لحظه درست نیست، اما احتمال مسلم اینکه تعداد مشکوک داشته باشیم بسیار بالا است و باید جواب آزمایش‌ها را از آزمایشگاه بگیرم و مستند تحویل هر نفر و مدیرعامل باشگاه می‌دهند و در این مورد اطلاع رسانی خواهد شد.

پرشک گل‌گهر گفت: ما تنها چند نفر مشکوک داریم و هیچ عدد و رقمی مشخص نیست. تفکیک آن هم به بازیکن کادر یا... معلوم نیست. ما ۳ نوع آزمایش دادیم. در نوبت آخر به ما اعلام شد که موارد مشکوک دارید. باید تست‌های مجدد را انجام بدهیم و تعداد دقیق آن فردا مشخص می‌شود.

وی اضافه کرد:، چون سلامتی تمام برای ما مهم است این موضوع را سریعتر اعلام کردیم؛ که بچه‌ها قرنطینه شوند و مراعات کنند. قطعاً آمار دقیق را اعلام می‌کنیم. اصلا شاید تمام آن‌ها منفی شدند. این احتمال هم هست. ما تیم را قطعاً ۱ هفته تعطیل می‌کنیم و اگر به طور قطعی و مستند به من اعلام شد که جواب‌ها منفی می باشند از همین فردا می‌توانیم تمرینات را برگزار نماییم. ۷ صبح فردا جلسه داریم و قطعا تا قبل از ظهر ۱ بیانیه رسمی صادر می‌کنیم. باید جواب‌های درس من برسد تا بتوانند مستند صحبت کنم.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top