کد خبر: 374068 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵-۰۹:۲۲ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز : مهدی ولی‌پور در این باره اظهار کرد: طی گزارش اولیه‌ای که به سازمان امداد و نجات هلال احمر ارائه شده قطار همدان - مشهد، در محدوده ١٠ کیلومتری پرند از ریل خارج شده است.. وی با بیان این...

آفتاب‌‌نیوز :

مهدی ولی‌پور در این باره اظهار کرد: طی گزارش اولیه‌ای که به سازمان امداد و نجات هلال احمر ارائه شده قطار همدان - مشهد، در محدوده ١٠ کیلومتری پرند از ریل خارج شده است.

وی با بیان این که این حادثه ساعت ٢٢:۵٠ دقیقه رخ داده است، گفت: ۲ تیم ارزیاب هلال احمر به محل اعزام شدند. ۶٠ نفر از جمله ۴۵ مسافر و ١۵ خدمه حادثه دیده در محل حضور می دارند که ۵ نفر از این افراد به صورت سرپایی درمان شدند. تا کنون مورد مصدومیت جدی گزارش نشده است.

جزئیات خروج قطار همدان - مشهد از ریل

به گفته وی تیم‌های عملیاتی هلال احمر و اورژانس در منطقه حادثه حضور می دارند و ۱ قطار از شرکت راه آهن جهت انتقال مسافرین به تهران اعزام شده است.

سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر در پایان اضافه کرد: تا پایان عملیات ۱ تیم آنست و ۳ تیم عملیاتی سازمان امداد و نجات هلال احمر در محل حضور داشتند.

درمان سرپایی مصدومان حادثه

سخنگوی جمعیت هلال‌ احمر از درمان سرپایی مصدومان حادثه خروج قطار در جاده قدیم پرند - زیر پل رودخانه شور خبر داد.

محمد نصیری در این باره اظهار کرد: ساعت ٢٢:۵٠ دقیقه شنبه شب (night) قطار همدان - مشهد در محدوده شهر پرند از ریل خارج شد.

او با بیان این که این قطار ۴۵ مسافر و ۱۵ خدمه داشت، گفت: یکی از واگن‌ها از خط خارج و ۲ واگن واژگون شده است. این حادثه ۵ مصدوم داشته است و مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر درباره اعزام تیم‌های امدادی به محل حادثه نیز گفت: ۴ تیم امدادی از هلال احمر با ۱۵ نجات‌گر به محل حادثه اعزام شدند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top