کد خبر: 374076 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵-۰۸:۴۱ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مدل‌های تازه کلاس E کوپه و کابریو ۲۰۲۱ از ۱ ویژگی جالب سود خواهند برد. فرمان این خودرو‌ها مجهز به حسگریست که قادر به تشخیص گرفتن فرمان...

فرمان تازه مرسدس با حسگر تشخیص دست روی فرمان +فیلمبه گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مدل‌های تازه کلاس E کوپه و کابریو ۲۰۲۱ از ۱ ویژگی جالب سود خواهند برد. فرمان این خودرو‌ها مجهز به حسگریست که قادر به تشخیص گرفتن فرمان بوسیله دست می‌باشد.

در حاشیه غربیلک فرمان ۱ سنسور ۲ ناحیه‌ای قرار گرفته که می‌تواند تشخیص دهد که فرمان را در دست گرفته‌اید یا خیر. این بدان معناست که برای فعال‌سازی یا غیر فعال نمودن سیستم‌های رانندگی خودکار دیگر نیازی به کار بیشتری وجود ندارد.

فرمان تازه مرسدس با حسگر تشخیص دست روی فرمان +فیلم

هدف این است که رانندگی نیمه خودران در کلاس E تازه یکپارچه‌تر و سریع‌تر عمل کند و در عین حال ۱ گام دیگر به سوی رانندگی کاملاً خودکار پیش برویم. این ویژگی در نسل بعدی S کلاس نیز راه پیدا می‌کند.

فرمان تازه مرسدس با حسگر تشخیص دست روی فرمان +فیلم

حسگر خازنی ۲ سطحی مستقیماً زیر پوشش چرمی یا چوب فرمان قرار می‌گیرد و لمس فرمان باعث می‌شود تا سیگنالی به واحد کنترل فرستاده شود. این سنسور می‌تواند انواع مختلف لمس مانند ۱ دستی یا لمس جزئی را تشخیص دهد؛ بنابراین تنها هنگامی که گرفتن فرمان با فشار در آستانه خاصی صورت گیرد، سیستم تشخیص می‌دهد که شما در حال رانندگی هستید و در غیر این صورت اخطار داده یا در نهایت سیستم کمکی اضطراری را فعال می‌کند.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top