کد خبر: 374081 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵-۰۸:۴۸ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

محمدعلی زارع در گفتگو با فارس، در خصوص اینکه گفته می‌شود ۱۰بازیکن تیم گل گهر مبتلا به ویروس کرونا می باشند، اظهار داشت: اصلاً چنین آمار و ارقامی درست نیست. فردا جلسه‌ای داریم و بیانیه رسمی منتشر...

محمدعلی زارع در گفتگو با فارس، در خصوص اینکه گفته می‌شود ۱۰بازیکن تیم گل گهر مبتلا به ویروس کرونا می باشند، اظهار داشت: اصلاً چنین آمار و ارقامی درست نیست. فردا جلسه‌ای داریم و بیانیه رسمی منتشر می‌کنیم. تعدادی مشکوک می باشند که ممکن است جواب آنها مثبت باشد. برای اینکه حساسیت روی این مساله داریم، تیم را تعلیق و قرنطینه کردیم. فعلاً ۱ هفته تمرینات را معلق می‌کنیم. پروتکل مسیر را مشخص کرده است.

زارع ادامه داد: انشاالله هفته آینده تست مجدد می‌گیریم. ارقامی که اعلام می شود تا این لحظه درست نیست اما احتمال مسلم اینکه تعداد مشکوک داشته باشیم بسیار بالا است و باید جواب آزمایش‌ها را از آزمایشگاه بگیرم و مستند تحویل هر نفر و مدیرعامل باشگاه می دهند و در این مورد اطلاع رسانی خواهد شد.

پرشک گل‌گهر گفت: ما تنها چند نفر مشکوک داریم و هیچ عدد و رقمی مشخص نیست. تفکیک آن هم به بازیکن کادر یا... معلوم نیست. ما ۳ نوع آزمایش دادیم. در نوبت آخر به ما اعلام شد که موارد مشکوک دارید. باید تست های مجدد را انجام بدهیم و تعداد دقیق آن فردا مشخص می‌شود.

وی اضافه کرد: چون سلامتی تمام برای ما مهم است این موضوع را سریعتر اعلام کردیم. که بچه‌ها قرنطینه شوند و مراعات کنند. قطعاً آمار دقیق را اعلام می‌کنیم. اصلا شاید تمام آنها منفی شدند. این احتمال هم هست‌. ما تیم را قطعاً ۱ هفته تعطیل می‌کنیم و اگر به طور قطعی و مستند به من اعلام شد که جواب‌ها منفی می باشند از همین فردا می‌توانیم تمرینات را برگزار نماییم. ۷ صبح فردا جلسه داریم و قطعا تا قبل از ظهر ۱ بیانیه رسمی صادر می‌کنیم. باید جواب های درس من برسد تا بتوانند مستند صحبت کنم.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top