کد خبر: 374084 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵-۱۰:۳۰ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

. محمدجواد حق‌شناس در گفت‌وگو با میزان به تشریح آخرین وضعیت کمک‌های دولتی در حمایت از فعالان گردشگری که با شیوع کرونا آسیب اقتصادی دیده‌اند، پرداخت و گفت: انتظار ما از دولت و وزارت میراث فرهنگی،...

محمدجواد حق‌شناس در گفت‌وگو با میزان به تشریح آخرین وضعیت کمک‌های دولتی در حمایت از فعالان گردشگری که با شیوع کرونا آسیب اقتصادی دیده‌اند، پرداخت و گفت: انتظار ما از دولت و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این است که به زیرساخت‌ها و فعالان عرصه گردشگری توجه کافی و لازم را داشته باشند.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در این شرایط اگر بنای مسئولان بر بازشدن مراکز گردشگری قرار گرفته است، خوب است که دولت به اختصاص کمک و حمایت از مشاغلی که در این ایام آسیب دیدند، بپردازند.

حق شناس با اشاره به اینکه آسیب اقتصادی شدید برخی مشاغل مرتبط با حوزه گردشگری پس از شیوع کرونا تصریح کرد: کافه‌ها، رستوران‌ها، موزه‌ها، هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی در این چندماه اخیر پس از شیوع کرونا آسیب سختی دیدند و از این بابت حداقل انتظار این است که ادامه کار به خودشان واگذار نشود و حمایت لازم از آنان صورت بگیرد.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با توجه به سوال سوالی مبنی بر اینکه با توجه به عدم کمک دولت در حوزه حمل و نقلی چه انتظاری می‌توان از کمک دولت به بحث گردشگری داشت، تصریح کرد: حوزه حمل و نقلی هم با موضوع گردشگری مرتبط است و آژانس‌های مسافرتی بخشی از حوزه حمل و نقلی محسوب می‌شوند که دولت باید از این مشاغل حمایت کند.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top