کد خبر: 411176 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۸-۰۹:۵۰ ارسال توسط : |
12 بازدید
پ

ایشان ۱ فرد انقلابی و معتقد است که از شروع انقلاب اسلامی تا کنون تمام تلاش خود را برای اعتلای پرچم جمهوری اسلامی به کار بسته است و می‌توان ایشان را ۱ خورشید تابان در راه خدمت به کشور دانست. . آقای...

ایشان ۱ فرد انقلابی و معتقد است که از شروع انقلاب اسلامی تا کنون تمام تلاش خود را برای اعتلای پرچم جمهوری اسلامی به کار بسته است و می‌توان ایشان را ۱ خورشید تابان در راه خدمت به کشور دانست.

آقای کوثری در اکثر عملیات‌های مهم دوران جنگ درخشید

ایشان با فرماندهی لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) در دوران دفاع مقدس و تجهیز ۱ لشکر «آفندی محوری» در اکثر عملیات‌های مهم دوران دفاع مقدس خوش درخشید. 

دو دوره حضور فعال و موثر سردار کوثری در مجلس شورای اسلامی یادآور تلاش‌های جهادی این شخصیت ارزنده است. آقای کوثری با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پارلمان، خدمات ارزنده‌ای از خود به جا گذاشت.

حضور در قرارگاه ثارالله برگ زرین در سال‌ها خدمت او است

بدون شک حضور ارزشمند سردار کوثری در قرارگاه «ثارالله» به عنوان ۱ برگ زرین در سالهای خدمت ایشان ثبت خواهد شد.

درخصوص رفتار سیاسی ایشان هم باید بگویم، آقای کوثری به دلیل اینکه دغدغه پیشرفت نظام را داشت، همواره با ۱ نگاه تعاملی بر اساس منافع ملی با گروه‌های سیاسی «اصلاح طلب»، «اصولگرا» و جریان «اعتدال» ارتباط برقرار می‌کرد تا در نهایت بتواند اهداف خود در مسیر اعتلای کشور را به پیش ببرد.

آقای کوثری از جمله افرادی است که همواره در خط مقدم خدمت به نظام جمهوری اسلامی قرار داشته، و چه در دوران مقدس و چه در حضور در وادی سیاست این روحیه را حفظ کرده است و هرگز انتظار نداشته که دیگران به جای ایشان کار کنند.

*نماینده مجلس دهم و فرمانده پیشین سپاه کرمانشاه

۲۷۲۱۵
 

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top