کد خبر: 411273 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۴-۱۶:۴۴ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

محسن سمیع‌زاده در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه گفته می‌شود مسئولان فدراسیون شطرنج به دنبال این می باشند که شرایط را برای پیروزی شادی پریدر در انتخابات این فدراسیون فراهم کنند، اظهار داشت: وظیفه...

واکنش فدراسیون شطرنج به شائبه حمایت این فدراسیون از یکی از کاندیداهامحسن سمیع‌زاده در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه گفته می‌شود مسئولان فدراسیون شطرنج به دنبال این می باشند که شرایط را برای پیروزی شادی پریدر در انتخابات این فدراسیون فراهم کنند، اظهار داشت: وظیفه سرپرست فدراسیون شطرنج و من به عنوان سرپرست دبیری این فدراسیون، فراهم کردن شرایط برای برگزاری انتخابات فدراسیون است. پریدر مثل سایر کاندیداها این حق را داشته که برای انتخابات فدراسیون ثبت‌نام کند و کاندیدا شود.

وی اضافه کرد: اینکه پریدر از سمت خود در فدراسیون شطرنج استعفا نکرده به این خاطر است که او جزو ارکان اصلی فدراسیون محسوب نمی‌شود و حق امضا ندارد. بر خلاف اینکه ابلاغ رئیس، دبیر و نایب رئیس اول فدراسیون بوسیله وزیر ورزش صادر می‌شود ابلاغ نایب رئیس را رئیس فدراسیون صادر می‌کند.

سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج درباره اینکه گفته می‌شود پریدر در فدراسیون شطرنج در حال رایزنی با اعضای مجمع است، تصریح کرد: این مسئله را تکذیب می‌کنم، واقعا چرا که چنین چیزی واقعیت ندارد. اتفاقا از وقتی که پریدر کاندیدای ریاست فدراسیون شده حضورش در فدراسیون کمتر از قبل شده است.

سمیع‌زاده درباره اینکه واقعا چرا تلفن گویای فدراسیون تغییر کرده و مستقبما به اتاق پریدر وصل می‌شود، گفت: فکر نمی‌کنم اینگونه باشد. حداقل در این مدت که ما در فدراسیون می باشیم تغییری در تلفن گویای فدراسیون رخ نداده است. باز هم این مسئله را مورد بررسی قرار خواهم داد.

وی در پایان اضافه کرد: تمام کاندیداها را به اخلاق‌مداری دعوت می‌کنم و امیدوارم دیگر شاهد این شایعه‌پراکنی‌ها نباشیم. قطعا برای فدراسیون شطرنج هیچ فرقی ندارد که کدام کاندیدا رییس فدراسیون شود.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top