کد خبر: 412634 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۱-۱۳:۳۹ ارسال توسط : |
1 بازدید
پ

به گزارش تابناک با نقل قول از میزان، علی القاصی دادستان تهران در تشریح آخرین جزئیات پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر گفت: دستور احضار ۵ نفر از مقصران احتمالی حادثه صادر و ۱ نفر نیز در این رابطه...

بازداشت و احضار ۶ نفر در ارتباط با انفجار کلینیک سینا


به گزارش تابناک با نقل قول از میزان، علی القاصی دادستان تهران در تشریح آخرین جزئیات پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر گفت: دستور احضار ۵ نفر از مقصران احتمالی حادثه صادر و ۱ نفر نیز در این رابطه بازداشت شده است.

القاصی با تاکید بر اینکه پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر با دقت و سرعت در دادسرا در حال رسیدگی است، اظهار کرد: از همان ابتدای وقوع حادثه، دادستانی با همراهی بازپرس و دادسرای جنایی و همکاران محترم قضایی در صحنه حضور یافتند و ۱ تیم کارشناسی بنا به دستور بازپرسی ماموریت پیدا کرد که ابعاد مختلف این حادثه را سریعا بررسی و اظهار دید کنند.

وی اضافه کرد: کار شناسایی اجساد با حضور دادسرای جنایی تهران شروع و اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند و تعیین علت فوت در دست بررسی است.

دادستان تهران اضافه کرد: شب (night) گذشته دستورهای محترم قضایی لازم برای حفظ و نگهداری صحنه و عدم تردد افراد غیرمرتبط بوسیله پلیس (police) صادر شده است و ۱ تیم کارشناسی بنا به دستور بازپرسی ماموریت پیدا کردند که ابعاد مختلف این حادثه را بررسی و در خصوص علت و چگونگی حادثه سریعا بررسی و اظهار دید کنند.

القاصی اضافه کرد: هویت تمامی اجساد با توجه به اینکه دچار سوختگی نشده بودند و در اثر آلودگی و گرما و دود ناشی از آن دچار خفگی شده بودند، مشخص و مقرر شد که بعد از تعیین علت فوت، اجساد به دستور مقام محترم قضایی تحویل بستگان و خانواده‌های آنان شود.

وی گفت: تحقیقات محترم قضایی شروع شده و این پرونده خارج از نوبت با دقت و سرعت به منظور علت وچگونگی حادثه و برخورد با مقصران احتمالی در حال بررسی است.

حدود ساعت ۲۱ دیشب کلینیک سینا اطهر در محله خیابان شریعتی پایین‌تر از میدان قدس کوچه ماهروزاده دچار حریق شد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top