کد خبر: 412678 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۱-۱۱:۴۴ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز و در پیامی با ابراز تأسف از سانحه دلخراش آتش سوزی در مرکز درمانی سینا اطهر، در دستور‌های جداگانه‌ای به مهدی...

دستور وزیر کشور برای بررسی دقیق به ابعاد مختلف سانحه دلخراش آتش سوزی ۱ بیمارستان در تهرانخبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز و در پیامی با ابراز تأسف از سانحه دلخراش آتش سوزی در مرکز درمانی سینا اطهر، در دستور‌های جداگانه‌ای به مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی، اسماعیل نجار رییس سازمان مدیریت بحران و انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران خواستار بررسی دقیق علت وقوع این سانحه شد.

وزیر کشور با تسلیت به خانواده جان‌باختگان در حادثه تاسفبار آتش سوزی مرکز درمانی سینا اطهر، ضرورت رسیدگی به وضعیت مجروحان و آسیب دیدگان و بررسی دقیق علت وقوع این حادثه و کوتاهی و سهل انگاری‌های احتمالی در عدم رعایت استاندارد‌های ایمنی را مورد تاکید قرار داد.


رحمانی فضلی با اشاره بر شناسایی مسئولیت کنترل و بازرسی ضوابط و مقررات ایمنی بخشی و حفاظتی ساختمان و تجهیزات آن به ویژه شرایط نگهداری تجهیزات و موارد مصرفی پرخطر مانند کپسول‌های گاز بر تنظیم و ارائه گزارش متناسب با مسئولیت‌های محوله تاکید کرد.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top