کد خبر: 446304 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۷-۱۹:۵۹ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

. . . به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی در نشست با اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات استان هرمزگان از تلاش‌ها و همکاری‌های مجموعه رسانه‌ها و...

به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی در نشست با اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات استان هرمزگان از تلاش‌ها و همکاری‌های مجموعه رسانه‌ها و مطبوعات هرمزگان تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: هر کس در هر جایگاهی که در هرمزگان قرار دارد، باید کمک کند تا به هدف پیشرفت و توسعه بیشتر استان، دست یابیم.

وی ادامه داد: باید با وحدت، همدلی و تعامل، میان تمام افراد تاثیرگذار بر افکار و رفتار مردم و نقش آفرین در شکل گیری پدیده های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در استان هماهنگی خوبی ایجاد شود.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه نقد باید منصفانه، عاقلانه و سازنده باشد، اضافه کرد: هرمزگان استانی دارای ظرفیت‌های بسیار برای توسعه است و در مسیر توسعه، وجود هماهنگی و وحدت نظر  بسیار مهم است.

همتی نقش رسانه‌ها در توسعه و پیشرفت جامعه را بسیار مهم و حیاتی دانست و بیان داشت: خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در هرمزگان به عنوان یکی از اقشار تاثیرگذار، باید با ایجاد وحدت و همدلی به توسعه و پیشرفت بیشتر استان کمک کنند.

وی گفت: کشور به کار و فعالیت نیاز دارد و مقام معظم رهبری نیز همواره بر کار و وحدت تاکید داشته‌اند.

استاندار هرمزگان ضمن تبریک روز (day) خبرنگار به فعالان این عرصه در هرمزگان، اضافه کرد: کمیته‌ای متشکل از تمام دیدگاه ها برای بهتر برگزار شدن مراسم روز (day) خبرنگار به صورت مجازی در هرمزگان تشکیل و  درخواست‌های خود را از طریق روابط عمومی استانداری پیگیری کنند.

همتی تصریح کرد: در خصوص اعطای تسهیلات کم بهره به خبرنگاران و جهت خرید تجهیزات مورد نیاز به دفاتر رسانه ها با مرکز رایزنی می شود.

استاندار هرمزگان در خصوص تامین مسکن ویژه اهالی رسانه هم گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این خصوص مکاتبه لازم را انجام و نسبت به پیگیری اقدام کند و استانداری نیز حمایت های لازم را از تمام اهالی رسانه خواهد داشت.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top