کد خبر: 446307 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۷-۱۹:۳۵ ارسال توسط : |
1 بازدید
پ

  مدیر (manager) شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا در ۴ ماه گذشته ۷۳۶ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و مکان عمومی در این شهرستان پلمب شده است.. محمد طاهر طیب ‌زادگان...

پلمپ 700 مرکز تهیه غذا در کهگیلویه / دلیل: عدم رعایت بهداشت کرونا

  مدیر (manager) شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا در ۴ ماه گذشته ۷۳۶ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و مکان عمومی در این شهرستان پلمب شده است.

محمد طاهر طیب ‌زادگان روز (day) یکشنبه در اعلام کرد وگوبا خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای اقدامات کنترلی و پیشگیرانه در مقابله با بیماری کرونا و طی ۴ ماهه نخست سال جاری بیش از ۹هزار مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی و ادارات و نهادهای دولتی در قالب مداخلات سالم سازی محیط بوسیله گروه مهندسی بهداشت محیط مرکز بهداشت کهگیلویه انجام گرفته است.

وی بیان کرد: بیش از ۱ هزار و ۲۴۰ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و ۴۹۶ مکان عمومی پلمپ شده و بیش از ۱۶۰ مورد از این مراکز و اماکن عمومی نیز به مراجع محترم قضایی معرفی شدند.

طیب زادگان اظهار داشت: تیم های مداخلات سالم سازی محیط مرکز بهداشت با همکاری ادراتی تعزیرات حکومتی، شهرداری، صنعت، معدن و تجارت، پلیس (police) اماکن عمومی و اتاق اصناف بیش از ۸۰۰مورد بازدید مشترک در راستای مقابله با بیماری کرونا از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در سطح شهر و روستا داشته اند.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ۸ مورد نظارت بهداشتی بر مراحل دفن اجساد متوفیان ناشی از بیماری کرونا بوسیله کارشناسان بهداشت محیط در این شهرستان نیز انجام شد.

طیب‌زادگان تصریح کرد: علاوه بر مرکز عرضه مواد غذایی بیش از یکهزار بازدید نیز از دفاتر پیشخوان، نانوایی ها، بانک ها، مطب ها و آرامستان ها انجام شد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top