کد خبر: 446316 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۷-۲۰:۰۵ ارسال توسط : |
1 بازدید
پ

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی از لغو دوباره نمایشگاه‌های تهران به دنبال اوج گیری مجدد کرونا خبر داد. بهمن حسین زاده، اظهار کرد: در...

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی از لغو دوباره نمایشگاه‌های تهران به دنبال اوج گیری مجدد کرونا خبر داد.

بهمن حسین زاده، اظهار کرد: در شرایطی که مقدمات برگزاری نمایشگاه مواد شوینده با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت در محل نمایشگاه‌های بین المللی فراهم شده بود، با ابلاغ ستاد مقابله با کرونا برگزاری این نمایشگاه و سایر نمایشگاه‌ها در تهران تا اطلاع ثانوی متوقف شد.

وی ادامه داد: متاسفانه این دستور در حالی صادر شد که مقدمات برگزاری نمایشگاه از مدت‌ها پیش فراهم شده بود و شرکت‌ها و برگزار کنندگان نمایشگاه با هزینه قابل توجهی خود را آماده برگزاری این رویداد کرده بودند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی با بیان این که پس از شیوع کرونا فعالیت این شرکت از ۲۴ خرداد از سر گرفته شده بود بیان کرد: با پیگیری‌های شرکت نمایشگاه‌ها تمامی فرآیند اجرایی نمایشگاه‌های تازه با رعایت تمام پروتکل‌های اعلامی از سوی وزارت بهداشت برنامه ریزی شده بود و این شرکت تمام راهکار‌های ممکن را برای برگزاری نمایشگاه به ستاد مقابله با کرونا ارائه کرده بود.

حسین زاده ادامه داد: در نمایشگاه‌هایی که در زمان شیوع کرونا برگزار شدند ورود عموم مردم ممنوع بود و تنها دست اندرکاران هر حوزه که کارت دعوت داشتند امکان حضور در فضای نمایشگاه را پیدا می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه انجام پیگیری‌های لازم برای ازسرگیری برگزاری نمایشگاه‌های تازه اعلام کرد: طبق پیگیری‌های صورت گرفته و جلسه‌ای که در روز‌های اخیر برگزار شد بنا شده در ۱۰ روز (day) آینده تکلیف برگزاری نمایشگاه‌های تازه مشخص شود. با توجه به اهمیت برگزاری نمایشگاه‌ها در ارائه جدیدترین دستاورد‌های اقتصادی کشور در زمان تحریم امیدواریم که با رسیدن به ۱ جمع بندی تمام جانبه امکان برگزاری ایمن نمایشگاه‌های تازه فراهم شود.

پس از شیوع ویروس کرونا نمایشگاه‌ها نیز جزو بخش‌هایی بودند که برگزاری آن‌ها از سوی ستاد مقابله با کرونا ممنوع اعلام شد.

در روز‌های پایانی بهار با توجه به کاهش شیوع ویروس با برگزاری محدود نمایشگاه‌های تازه موافقت شد، اما در روز‌های اخیر با افزایش دوباره روند ابتلا در کشور ستاد مقابله با کرونا برگزاری نمایشگاه‌ها را متوقف کرد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top