کد خبر: 446325 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۷-۱۹:۲۱ ارسال توسط : |
2 بازدید
پ

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : . حمید گلزاری ستاره 28 ساله مس رفسنجان با گلی از روی نقطه پنالتی صعود تیمش به لیگ برتر را قطعی کرد.. به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان صدرنشین لیگ آزادگان...

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مس رفسنجان با پیروزی ۱ بر ۰ مقابل فجرسپاسی، به عنوان اولین تیم به لیگ برتر صعود کرد

حمید گلزاری ستاره 28 ساله مس رفسنجان با گلی از روی نقطه پنالتی صعود تیمش به لیگ برتر را قطعی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان صدرنشین لیگ آزادگان بعد از ۳ ۴ هفته دشوار و لغزیدن های ناشی از فشار قهرمانی و صعود، امشب صعود خود به لیگ برتر را قطعی کرد. آنها در دیداری دشوار با گل دقیقه 80 حمید گلزاری تیم فجرسپاسی را شکست دادند تا اولین تیم صعود کننده به لیگ برتر در فصل جاری باشند.

مس رفسنجان با هدایت محمد ربیعی، مربی جوان اما باتجربه خود از همان هفته های ابتدایی با بردهای متوالی صدر جدول رقابت های لیگ ۱ را در دست گرفت و در نهایت آنچه به استحاقش را داشت رسید تا استان کرمان دومین نماینده خود را در لیگ برتر ثبت کند. رفسنجانی‌ها قبلا هرگز به لیگ برتر صعود نکرده بودند.

شاگردان ربیعی که حالا با 63 امتیاز در صدر جدول لیگ دسته اول قرار می دارند، در ۲ بازی آینده مقابل ۳ بازی آینده مقابل نود ارومیه و بادران تهران قرار خواهند گرفت و لیگ را با فشار کمتری ادامه خواهند داد. آنها در انتظار روشن شدن بقیه مسابقات و معرفی دومین نماینده برای حضور در لیگ برتر می باشند و اگر این اتفاق برای مس کرمان بیفتد که فعلا نزدیک ترین تیم به مس رفسنجان به شمار می‌آید، صنایع مس ۱ شاهکار را در رقابت‌های لیگ آزادگان ثبت کرده است.

این اتفاق با حضور اردشیر سعد‌محمدی فوتبالدوست و مدیرکل صنایع مس رخ داده و آنها که رنگ نارنجی را به عنوان رنگ سازمانی بر تن کنند، قصد می دارند لیگ برتر سال آینده را به همین تم در بیاورند. مس رفسنجان در مسابقه‌ای که مقابل فجری که نشانی از تیم پرنفس و جذاب گذشته ندارد، 80 دقیقه تلاش کرد و در نهایت کار را تمام کرد. اگرچه در غیاب هواداران، شاگردان ربیعی از تشویق لازم و نرمال صعودهای اینچنینی محروم بودند و جشن صعود آنها در روزهای کرونا با آن چیزی که در ابتدای فصل در رویای خود داشتند، تفاوت زیادی داشت.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top