کد خبر: 446326 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۷-۱۹:۲۹ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : دبیر ستاد مبارزه (fight) با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۲۸۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری می باشند.. سعید کشمیری با...

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : فوتی‌های کرونایی استان بوشهر به ۳۱۸ نفر رسید

دبیر ستاد مبارزه (fight) با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۲۸۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری می باشند.

سعید کشمیری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۶۶ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری می باشند. خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۳۰ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه ۲ نفر از همشهریان عزیزمان روز (day) چهارشنبه، ۱ نفر روز (day) پنج‌شنبه و ۳ نفر روز (day) جمعه و ۱ نفر نیز امروز (today) فوت‌ شده‌اند که تست کرونای تمام آن‌ها امروز (today) مثبت اعلام‌ شده که‌ در رده سنی ۵۶ تا ۸۰ سال می باشند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۱ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری می باشند، اضافه کرد: از این تعداد در حال حاضر ۲۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

دبیر ستاد مبارزه (fight) با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه آمارها نشان از کاهش قدرت کرونا در استان بوشهر است، بیان کرد: تاکنون فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به ۳۱۸ مورد رسیده است.

دبیر ستاد مبارزه (fight) با کرونا در استان بوشهر اضافه کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۸ هزار و ۵۰۰ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی‌ شده است.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top