کد خبر: 446328 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۷-۱۹:۲۵ ارسال توسط : |
1 بازدید
پ

محمدرضا رضایی‌کوچی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه تحریم‌های ظالمانه رژیم آمریکا عله مردم ایران (IRAN) گفت: رژیم آمریکا قصد دارد با این تحریم‌ها ملت ایران (IRAN) را در مقابل حاکمیت قرار...

تحریم‌های آمریکا علیه ایران (IRAN) ۱ جنایت استمحمدرضا رضایی‌کوچی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه تحریم‌های ظالمانه رژیم آمریکا عله مردم ایران (IRAN) گفت: رژیم آمریکا قصد دارد با این تحریم‌ها ملت ایران (IRAN) را در مقابل حاکمیت قرار دهد.

وی با بیان اینکه مردم ایران (IRAN) اسلامی هموراه پشتوانه نظام‌شان بوده‌اند، بیان داشت: اگر چه مردم با برخی از مشکلات اقتصادی دست به گریبان می باشند اما دست از آرمان‌های انقلاب برنخواهند داشت.

رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سلسله تحریم‌های آمریکا علیه ایران (IRAN) ۱ جنایت قلمداد می‌شود، اظهارداشت: این جنایت امروز (today) بیش از پیش احساس می‌شود و حتماً شکست خواهد خورد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه آمریکا از تحریم علیه ایران (IRAN) اهداف کوتاه و بلند مدتی دارد، بیان داشت: آمریکا در اهدف کوتاه مدت می‌کوشد بر سفره و اقتصاد مردم اثر بگذارد تا از این رهگذار مردم را در مقابل نظام قرار دهد که قطعا بی نتیجه خواهد ماند.

رضایی‌کوچی تاکید کرد: آمریکا تمام تلاش خود را می‌کند که پیرو این تحریم‌ها از پیشرفت‌های کشور جلوگیری کرده تا واقعیات موجود -رشد عملی کشور - دیده نشود که همواره در این موضوع هم شکست خورده و باز هم شکست سخت تری خواهد خورد.


انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top