کد خبر: 486424 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۷-۰۹:۲۸ ارسال توسط : |
10 بازدید
پ

معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد از وقوع حادثه تخریب سقف ۱ سوپر مارکت در بولوار توس و جان باختن ۲ دختر نوجوان و نجات ۱ زن بوسیله آتش‌نشانان خبر داد.. به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش‌نشانی و...

2 کشته بر اثر ریزش سقف ۱ سوپر مارکت در مشهد

معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد از وقوع حادثه تخریب سقف ۱ سوپر مارکت در بولوار توس و جان باختن ۲ دختر نوجوان و نجات ۱ زن بوسیله آتش‌نشانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، مسعود ظهوریان اظهار کرد: عصر امروز (today) سه‌شنبه ۲۵ شهریور ماه ۹۹ در پی تماس تلفنی شهروندان با سیستم ۱۲۵ مبنی بر ریزش سقف ۱ سوپر مارکت در بلوار توس، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله بیش از ۳۵ نفر از آتش‌نشانان و نجاتگران ایستگاه‌های ۵۰، ۳۶، ۷، ۱۴، ۲۳، ۴۹ و ۸ را به همراه ۲ دستگاه جرثقیل آتش‌نشانی محل حادثه در توس ۱۲۱ اعزام کرد.

معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد اضافه کرد: با حضور نجاتگران و امدادگران آتش‌نشانی در محل مشخص شد به‌دلیل نامعلومی سقف ۱ فروشگاه مواد غذایی به صورت کامل فرو ریخته و این حادثه منجر به محبوس شدن ۳ خانم در داخل ۱ مغازه خواروبار فروشی شده که آتش‌نشانان بلافاصله عملیات جستجو و کاوش برای یافتن زیر آوار ماندگان شروع که پس از دقایقی آتش‌نشانان موفق به نجات ۱ زن به صورت زنده از زیر آوار شدند و در ادامه عملیات جستجو، پیکر بی‌جان ۲ دختر ۱۳ و ۸ ساله که به‌دلیل شدت حادثه و آوار در همان دقایق اولیه جان خود را از دست داده بودند از زیر خروارها خاک بوسیله آتش‌نشانان خارج شد.

گفتنی است؛ تمام این افراد اعضای ۱ خانواده می باشند و محل حادثه نیز متعلق به خود آن‌ها بوده، علت دقیق این حادثه بوسیله کارشناسان مربوطه در دست بررسی است و آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محیط حادثه و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خود مراجعه کردند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top