کد خبر: 486878 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۷-۰۸:۳۱ ارسال توسط : |
7 بازدید
پ

خبرگزاری میزان - دوومیدانی ایران همچنان دوران بی‌ثباتی را طی می‌کند. درست است که در حال حاضر مهدی مبینی سرپرستی فدراسیون دوومیدانی را بر عهده دارد، اما دوران سرپرستی در ۱ فدراسیون تبعات بسیاری دارد...

خبرگزاری میزان - دوومیدانی ایران همچنان دوران بی‌ثباتی را طی می‌کند. درست است که در حال حاضر مهدی مبینی سرپرستی فدراسیون دوومیدانی را بر عهده دارد، اما دوران سرپرستی در ۱ فدراسیون تبعات بسیاری دارد که این فدراسیون هم از این تبعات در امان نمانده است. پیش از اینکه مبینی سرپرستی فدراسیون دوومیدانی را بر عهده بگیرد ایرج عرب سرپرست این فدراسیون بود و حالا یازده ماه است که فدراسیون دوومیدانی به صورت سرپرست اداره می‌شود. هر چند در روز‌های پایانی سال گذشته، انتخابات فدراسیون دوومیدانی برگزار شد و افشین داوری توانست با ۲۰ رای (vote) به عنوان رییس این فدراسیون انتخاب شود؛ انتخاباتی که در نهایت لغو شد و حالا اهالی دوومیدانی ایران (IRAN) در انتظار برگزار مجمع انتخاباتی دوومیدانی می باشند.

در حال حاضر دوومیدانی ایران (IRAN) با مشکلات بسیاری روبرو است. یکی از این مشکلات ساماندهی دوومیدانی‌کاران است. تا پیش از این گفته می‌شد که فدراسیون دوومیدانی بین ملی‌پوشان و ورزشکارانش تبعیض قائل می‌شود و افشین داوری یا هر فرد دیگری که ریاست این فدراسیون را بر عهده می‌گیرد باید برای حل این موضوع چاره‌ای بیندیشد.

همچنین سیاست گلخانه‌ای که در سال‌ های (years) گذشته در دوومیدانی ایران (IRAN) اجرا شده سبب شده بسیاری استعداد‌هایی که می‌توانستند در دوومیدانی ایران (IRAN) تبدیل به ستاره شوند بیرون گود بمانند و همین اتفاق باعث شد تعداد دوومیدانی‌کارانی که شانس ملی پوش شدن می دارند کاهش پیدا کند.

چند ماه پیش بود که فرزانه فصیحی در مسابقات صربستان توانست رکورد ایران (IRAN) را جابجا کند، اما فدراسیون دوومیدانی ایران (IRAN) که در آن زمان هم به صورت سرپرست اداره می‌شد در نامه‌ای به فدراسیون دوومیدانی صربستان خواهان ابطال رکورد فصیحی شد. این اتفاق تاریخی در شرایطی رخ داد که حتی ایرج عرب که در آن زمان سرپرست فدراسیون بود مجبور شد که به اشتباه بودن این کار اعتراف کند. چنین اتفاقاتی قطعا باعث می شود که دوومیدانی ایران (IRAN) متضرر شود و رییس آینده فدراسیون دوومیدانی باید تلاش کند تمام ورزشکارانش را به ۱ چشم ببیند؛ ۹ اینکه هر کدام از دوومیدانی‌کاران که از مسئولان فدراسیون انتقاد کرد بیرون از گود بماند؛ هر چند رویه‌ای در دوومیدانی ایران (IRAN) باب شده که در آن برخی از دوومیدانی‌کاران در خصوص هر اتفاقی در دوومیدانی ایران (IRAN) موضع‌گیری کنند و البته به دنبال دریافت امتیازات بیشتر از فدراسیون می باشند.

در چنین شرایطی برگزاری انتخابات فدراسیون دوومیدانی و مشخص شدن رییس این فدراسیون می‌تواند چالش‌های دوومیدانی ایران (IRAN) را کمتر کند، اما با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد وزارت ورزش برای برگزاری انتخابات فدراسیون‌ها که فدراسیون دوومیدانی هم یکی از آنها است دچار مشکل شده و مشخص نیست چه زمانی این انتخابات برگزار خواهد شد. افشین داوری که در انتخابات باطل شده فدراسیون دوومیدانی توانست بیشترین رای (vote) را به خود اختصاص دهد این بار هم برای پیروزی در انتخابات این فدراسیون شانس بیشتری نسبت به سایر رقبا دارد و در صورتی که بتواند بار دیگر ریاست فدراسیون دوومیدانی را بر عهده بگیرد قطعا کار بسیار سختی برای حل چالش‌ها و مشکلات دوومیدانی ایران (IRAN) خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top