کد خبر: 486920 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۹-۰۶:۱۳ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

. به گزارش شفاف, شهریار حیدری در توضیح جلسه امروز (today) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزیر کشور امروز (today) در کمیسیون امنیت ملی حضور پیدا کرد و گزارشی از حوزه کاری خود ارائه داد....

                          ارائه گزارش بوسیله وزیر کشور به کمیسیون امنیت ملی

به گزارش شفاف, شهریار حیدری در توضیح جلسه امروز (today) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزیر کشور امروز (today) در کمیسیون امنیت ملی حضور پیدا کرد و گزارشی از حوزه کاری خود ارائه داد. پیش از این هم وزرایی مربوط به کمیسیون امنیت ملی در جلسه حضور پیدا کرده بودند.

وی اضافه کرد: گزارش وزیر کشور معطوف به مسائل حوزه اجتماعی، سیاسی، امنیتی و مرزی بود که نمایندگان هم به ارائه دیدگاه‌های خود پرداختند.

حیدری اعلام کرد که در این جلسه دهمرده نماینده زابل سوالی درباره وضعیت مرز‌های زابل و ذهک و بازارچه‌های مرزی پرسید. قرار شد سوال به کمیته مرزی کمیسیون ارجاع شود و گزارش آن برای تعیین تکلیف در دستور کار کمیسیون قرار گیرد.

ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم درباره جلسه کمیسیون اعلام کرد که این جلسه با حضور وزیر کشور برای ارائه گزارش درباره شرایط امنیتی کشور و سایر موضوعات مرتبط با این وزارتخانه تشکیل شد. نمایندگان هم دغدغه هایشان را درباره فعالیت‌های وزارت کشور و مباحث امنیتی ارائه کردند. آقای دهمرده نماینده زابل هم سوالی از وزیر کشور درباره کمک به مرزنشینان سیستان و بلوچستان پرسید. قرار شد موضوع در کمیته مرزی مورد بررسی قرار گرفته و بعد کمیسیون درباره سوال تصمیم گیری کند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top