کد خبر: 486929 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۳-۰۲:۱۳ ارسال توسط : |
1 بازدید
پ

چهره جوان ۱ مرد چینی او و دختر ۱۵ ساله اش را به سوژه شبکه‌های اجتماعی آسیا تبدیل کرده است. «بی بائو» با وجود آنکه ۳۵ سال سن دارد و فاصله سنی اش با دخترش ۲۰ سال است، اما بسیاری با دیدن این...

پدر جوانی که تمام فکر کنند همسر دخترش است!+ عکس
چهره جوان ۱ مرد چینی او و دختر ۱۵ ساله اش را به سوژه شبکه‌های اجتماعی آسیا تبدیل کرده است. «بی بائو» با وجود آنکه ۳۵ سال سن دارد و فاصله سنی اش با دخترش ۲۰ سال است، اما بسیاری با دیدن این پدر و دختر، آن‌ها را به اشتباه همسر یکدیگر می‌دانند.

در حالی که او و دخترش زندگی آرامی را تجربه می‌کردند، اما طی سال‌ های (years) اخیر زندگی آن‌ها دستخوش اتفاقاتی تازه شده است.

 
این پدر و دختر که اهل شهر «لانژو» واقع در استان گانسو چین می باشند از سال ۲۰۱۷ تصاویری را از خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کردند. در حالی که در ابتدا تمام چیز عادی و آرام بود، اما چهره جوان پدر این دختر شروع ماجرا را رقم زد. ماجرا از آنجا شروع شد که برخی از کاربران به اشتباه این پدر و دختر را همسر یکدیگر دانستند.
 
این ماجرا تا آنجا پیش رفت که این دختر با انتشار ویدئویی مجبور شد تا ضمن تکذیب این برداشت، توضیحاتی در این باره ارائه کند. «کیوئی بائو» ۱۵ ساله اعلام کرد که چهره جوان پدرش این تصورات اشتباه را دامن زده است و فردی که در عکس‌ها در کنار او ایستاده ۹ تنها همسرش نیست بلکه پدرش است.
 
او حتی تصویرها دیگری از خود و پدرش را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که نشان می‌داد پدرش همیشه دارای چهره‌ای به مراتب پایین‌تر از سن و سالش بوده؛ بی بائو، پدر این دختر با توجه به سوال این پرسش که راز جوان ماندنش چه می باشد گفت: برای جوان ماندن کار خاصی انجام نداده و تنها به صورت مرتب صورتش را با صابون شسته است.
 
منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
آخرین اخبار :فناوری و ارتباطات

نوازی: قول می‌دهم به آسیا برگردیم!

۱۳۹۹/۰۷/۰۳-۰۰:۵۰
ارسال توسط :

یک میلیارد ‌دلار کجاست؟

۱۳۹۹/۰۷/۰۳-۰۰:۵۰
ارسال توسط :

چهار ضلعی صعود دلار در بازار ارز

۱۳۹۹/۰۷/۰۳-۰۰:۵۰
ارسال توسط :

ترس چینی‌ها از بایدن

۱۳۹۹/۰۷/۰۳-۰۰:۵۰
ارسال توسط :
Scroll to Top