کد خبر: 486950 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۳-۰۲:۴۱ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

الهام آزاد در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه اصلاحیه رییس قوه قضاییه پیرو تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب اسلامی برای رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی، گفت: قطعاً اصلاح...

الهام آزاد در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه اصلاحیه رییس قوه قضاییه پیرو تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب اسلامی برای رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی، گفت: قطعاً اصلاح رویه‌های شعب رسیدگی به مفاسد کلان اقتصادی به مبارزه (fight) قاطعانه قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی می‌انجامد.

وی تأکید کرد: روندی که در حال حاضر در رابطه با مبارزه (fight) با مفاسد اقتصادی از سوی قوه قضاییه در پیش است، نشانی از رضایتمندی مردم دارد.

این نماینده مجلس تأکید کرد: اصلاح رویه‌های شعب رسیدگی به مفاسد اقتصادی می‌تواند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی را در برخورد با دانه‌درشت‌ها استمرار ببخشد.

توسعه صلاحیت دادگاه‌های ویژه رسیدگی به مفاسد کلان اقتصادی می‌تواند دادرسی‌ها را سرعت ببخشد

عضو هیئت رییسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: توسعه صلاحیت دادگاه‌های ویژه رسیدگی به مفاسد کلان اقتصادی می‌تواند دادرسی‌ها را سرعت ببخشد که این خود امری شایان توجه است.

این نماینده مجلس بیان داشت: برداشته شدن انحصار وکالت پیرو اصلاحیه صورت گرفته می‌تواند نتایج مثبتی را در راستای برگزاری دادگاه‌های مفاسد اقتصادی داشته باشد.

الهام آزاد هیئت رییسه و رییس کمیته حقوقی و محترم قضایی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، رییس فراکسیون حقوقی و پیشبری قوانین، سخنگوی فراکسیون کارآفرینان و دبیر مجمع نمایندگان استان اصفهان است. وی که از قبل از مجلس یازدهم عضو کمیته بانوان بنیاد بین‌المللی غدیر بود، با حکم محمدباقر قالیباف به عنوان عضو شورای فرهنگی و اجتماعی‌ زنان شورای‌عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد. آزاد دانشجوی دکترای حقوق بین‌الملل است.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top