کد خبر: 486953 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۷-۰۸:۲۵ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

خبرگزاری میزان - روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان صبح امروز (today) (چهارشنبه) با ریاست مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای...

خبرگزاری میزان - روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان صبح امروز (today) (چهارشنبه) با ریاست مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش، کیکاووس سعیدی، دبیر کمیته ملی المپیک، غلامرضا شعبانی‌بهار و بهزاد پاکزاد، رییس و دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان و برخی از اعضای حاضر در مجمع به صورت وبینار در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و ۲۳ عضو درحال برگزاری است.

مجید میررحیمی و میلاد وزیری از ریکرو و اسماعیل عبادی و محمد صالح پالیزبان از کامپوند به عنوان نماینده مربیان و ورزشکاران در این مجمع حضور داشتند.

غلامرضا شعبانی‌بهار در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: در گذشت برادر بزرگوار صالحی امیری را به وی تسلیت و برای بازماندگان طلب صبر داریم. در این مجمع گزارش عملکرد در سال ۹۸ و مختصری از سال ۹۹ارائه می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: از ابتدای ورود چشم‌انداز جامه‌ای با عنوان ارتقای جایگاه تیم‌های ملی در آسیا و جهان از طریق توسعه تمام جانبه تیراندازی با کمان در کشور تا افق ۱۴۰۴ است.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان در ادامه بر حمایت از تولید داخلی تاکید کرد و گفت: باید بتوانیم حمایت از تجهیزات و نرم‌افزار‌های فنی در این رشته داشته باشیم با توجه به گرانی محصولات خارجی لزوم تولید داخلی دیده می‌شود ما هم از تولید کنندگان حمایت و خریداری و به استان‌ها می‌فرستیم. در بحث کمی و کیفی مربیان و داوران در ایران (IRAN) و جهان نیز تلاش می‌کنیم.

شعبانی بهار یادآور شد: حضور در المپیک ۲۰۲۰ و کسب مدال در آن از برنامه‌های ما در بدو ورود بود که فعلا کسب سهمیه محقق شده و میلاد وزیری افتخار کسب سهمیه را داشت و از میررحیمی، سرمربی تیم و وزیری تشکر می‌کنم. ۶ سهمیه پارالمپیک نیز گرفتیم و به کسب مدال در این بخش نیز امیدواریم.

وی یادآوری کرد: در ۹۸ بیش از ۱۹۰ روز (day) اردوی کامپوند و ریکرو داشتیم که تمام آن‌ها منتهی به کسب سهمیه در تایلند شد. ۶ اعزام برون مرزی داشتیم.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان با تاکید بر جوانگرایی گفت: در بازی‌های آسیایی میانگین سنی تیراندازی با کمان ایران (IRAN) ۳۶ سال بود و الان به ۲۱ سال کاهش یافته است و ۹۰ درصد از تیم تغییر داشته است و بچه‌های با رنج سنی کمتر و توانمندی بالا به تیم تزریق شدند و آینده خوبی برای ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ رقم می‌زنند. در بخش زنان تغییر زیادی نداشتیم و میانگین سنی از ۲۹ سال به ۲۷ سال رسیده است. در ریکرو فعلا، چون درگیر کسب سهمیه می باشیم با تصمیم کادر فنی فعلا تغییراتی ایجاد نکردیم.

شعبانی‌بهار در خصوص برگزاری لیگ برتر گفت: در ابتدای ورود من و سال ۹۷ لیگ با ۱۷ تیم برگزار شد و در گام نخست پخش مستقیم مسابقات را گرفتیم و سال ۹۸ شاهد افزایش ۷۶ درصدی تیم‌ها و حضور ۳۰ تیم بودیم و برای سال ۹۹ و با وجود کرونا این تعداد به ۳۲ تیم رسیده است.

وی اضافه کرد: از سال ۹۲ در بحث داوران به روز (day) رسانی انجام شده بود، ولی خوب در سال ۹۸ در حدود ۸۰۰ کارت تازه صادر کردیم و تعداد داوران به روزرسانی و افراد شناسایی شدند. ۴۸ کلاس مربی‌گری برگزار کردیم.

شعبانی‌بهار تاکید کرد: افزایش درآمدی ۲۵۰ درصدی داشتیم که حدود ۷ میلیارد بوده است. از ابتدای ورود ۳۰ نفر کارمند داشتیم که طی این مدت به ۱۷ نفر رسیده‌اند. با حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بدهی فدراسیون را تحویل گرفتم و تا پایان ۹۸ حدود ۱ نیلیارد و ۲۰۰ آن را مرداخت کردیم؛ و بدهی سال ۹۷ و ۹۸ به صفر رسیده است. هر چه بدهی‌ها سبک‌تر شود، فعالیت‌ها روان‌تر خواهد شد. تمام فعالیت‌ها را با پیش‌بینی مالی انجام می‌دهیم و تا الان ۱ دینار به هیچ کس حتی مربیان بدهی ندارم.

وی تاکید کرد: بزرگترین رغدغه بحث زیر ساخت‌ها بود. من گفتم سعی می‌کنم این مشکل را بر طرف کنم و کار را ادامه دادیم و خوابگاه پیشرفت خوبی داشته است. این آرزو محقق شده و سرمایه‌ای برای تیم ملی است.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top