کد خبر: 487026 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۹-۰۷:۲۰ ارسال توسط : |
6 بازدید
پ

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رییس پلیس (police) راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی پایتخت را تحلیل کرد.. سردار محمدحسین حمیدی در تحلیل وضعیت ترافیکی تهران پس ار بازگشایی...

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تحلیل وضعیت ترافیکی پایتخت/ بازگشایی مدارس ترافیک را افزایش نداد

رییس پلیس (police) راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی پایتخت را تحلیل کرد.

سردار محمدحسین حمیدی در تحلیل وضعیت ترافیکی تهران پس ار بازگشایی مدارس در نیمه شهریورماه گفت: ترافیک تهران به خاطر بازگشایی مدارس تغییری نکرد. بازگشایی مدارس همواره در تهران بین ٣٠ تا ٣۵ درصد به ترافیک اضافه می‌کرد اما امسال این اتفاق نیفتاد ولی خوب تفاوت های دیگری پیدا کرد.

وی ادامه داد: سال جاری زمان اجرای طرح ترافیک نسبت به سال گذشته کاهش داشت. سال گذشته حدودا ١٢ ساعت محدوده طرح ترافیک داشتیم اما امسال حدود ۶ ساعت بود.

رییس پلیس (police) راهور تهران اظهار کرد: ترافیک بخش صبحگاهی ما یعنی پیش از ٨:٣٠ صبح است که عمدتا جنبه کاری و اداری دارد پرحجم تر است. از ساعت ٨:٣٠ تا ١۴ تقریبا ترافیک مناسب و متعادل است و از ساعت ١۴ به بعد تا ٢٠ حجم تردد یه شدت افزایش پیدا می‌کند.

به گفته سردار حمیدی سفر ها در هسته مرکزی و کمربندی های شهر تهران بعد از ظهرها افزایش زیادی پیدا کرده و در ۶ ماهه دوم می تواند روال سنوات گذشته را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه بارش های ۶ ماهه دوم سال ادامه دارد: طبیعتاً این حجم ترافیک در ۶ ماهه بعدی در بارندگی ها و تغییر زمان روزها خود را نشان می دهد. در حوادث نیز خود را نشان می دهد واقعا چرا که ممکن است ساعت ها جریان ترافیکی متوقف شود و بر تمام این ها تاثیر می‌گذارد.

حمیدی گفت: در شرایط عادی معابر ما پاسخگوی این حجم از تردد نیست و کافیست شاهد بارش باران یا برف باشیم مشخص است که چه اتفاقی رخ خواهد داد.

ایسنا

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top