کد خبر: 487044 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۹-۰۵:۳۶ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

وزارت ورزش و جوانان با استعفای رئیس تازه فدراسیون نجات غریق موافقت کرد تا این مجموعه که برای ۲ دهه در اختیار میرسلیم چهره معروف اصولگرایان بود، بار دیگر بدون مسوول شود.. به گزارش تابناک ورزشی، بعد...

وزارت ورزش و جوانان با استعفای رئیس تازه فدراسیون نجات غریق موافقت کرد تا این مجموعه که برای ۲ دهه در اختیار میرسلیم چهره معروف اصولگرایان بود، بار دیگر بدون مسوول شود.

به گزارش تابناک ورزشی، بعد از خبری که چند روز (day) پیش مبنی بر استعفای ایلخان نوری از ریاست فدراسیون نجات غریق شنیده شد، امروز (today) خبر رسید که این کناره گیری پرحرف و حدیث مورد پذیرش سلطانی فر قرار گرفته است.

قبول استعفای رییسی که جای میرسلیم را گرفته بود

چندی پیش در محافل ورزشی پیچید که یکی از روسای فدراسیون های ورزشی دارای تابعیت مضاعف و دوگانه است و او بزودی پست خود را باوجود کسب رای (vote) در مجمع ترک خواهد کرد.

نکته عجیب اینکه ایلخان نوری به تازگی سمتی در فدراسیون جهانی این رشته تحت عنوان نماینده کشورمان کسب کرده بود و استعفای او به این سرعت ، عجیب است. حالا مشخص نیست نوری از آن عنوان بین المللی هم استعفا خواهد داد یا آن را برای خود حفظ خواهد کرد؟!

مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش امروز (today) در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان به این سوال پاسخ داد. معاون سلطانی‌فر در این باره اظهار داشت: نوری استعفا داده و مورد قبول واقع شده است. ابتدای هفته آینده سرپرست فدراسیون معرفی می شود.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top