کد خبر: 488195 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۵-۱۰:۲۵ ارسال توسط : |
2 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز : مهران باهری رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در این باره گفت: ۳ معلمی که تست کرونای آنها مثبت اعلام شده است نسبت فامیلی می دارند و از ۱ خانواده می باشند...

آفتاب‌‌نیوز :

مهران باهری رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در این باره گفت: ۳ معلمی که تست کرونای آنها مثبت اعلام شده است نسبت فامیلی می دارند و از ۱ خانواده می باشند و هیچ‌گونه ارتباطی بین ابتلای این معلمان به کرونا با بازگشایی مدارس وجود ندارد.

وی اضافه کرد: به محض اعلام علائم اولیه ویروس کرونا بوسیله این همکاران به مدیر (manager) مدرسه در دومین روز (day) از بازگشایی مدارس کلاس‌های درس متعلق به این ۳ خانم معلم تعطیل شد و دانش‌آموزان نیز در قرنطینه خانگی می باشند.

ابتلای معلمان ۱ مدرسه به کرونا

وی با بیان اینکه حفظ سلامت جسمانی دانش‌آموزان و همکاران فرهنگی خط قرمز آموزش و پرورش استان کرمان است، توضیح داد: با توجه به پیگیری آموزش از طریق ۴ روش حضوری، مجازی، مدرسه تلویزیونی و بسته‌های آموزشی یادگیری‌محور اجباری مبنی بر حضور دانش‌آموزان در مدارس نیست.

به گفته باهری، هر ۳ هفته ۱ بار از مراکز بهداشت در شهرستان‌ها و مناطق استان گزارشی از وضعیت سلامت دریافت می‌کنیم و طبق گزارش‌های دریافتی تصمیم‌گیری می‌کنیم که فعالیت مدارس به چه صورت ادامه پیدا کند.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: اولیا و دانش‌آموزان در صورتی که عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را در مدارس مشاهده کردند از طریق سیستم ارزیابی عملکرد به نشانی اینترنتی http://shekayat.medu.ir می‌توانند به ما اطلاع‌رسانی کنند تا بررسی‌های لازم انجام شود.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top