کد خبر: 488206 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۳-۰۲:۱۸ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در  اطلاعیه ای از معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد آمده است: پیشاپیش ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک به بازنشستگان ایثارگر که...

پرداخت مرحله دوم مطالبات معوق بازنشستگان فولاد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در  اطلاعیه ای از معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد آمده است: پیشاپیش ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک به بازنشستگان ایثارگر که باتلاش وایثار و از خودگذشتگی در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از میهن عزیزمان ایران (IRAN) و ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند، و تشکر از همراهی و همدلی صبورانه بازنشستگان عزیز به استحضار می‌رساند که با پیگیری‌های ارکان صندوق مرحله دوم معوقات حقوق بازنشستگان پرداخت شد، پیرو موارد اشاره شده در اطلاعیه قبلی مواردی به شرح زیر اعلام شد:

۱ – با پرداخت مرحله دوم مطالبات معوقه بیش از۷۵ درصد از مطالبات تسویه شده است.

۲ – بررسی تعداد ۲۸۸۰ پرونده در دست اقدام به اتمام رسیده است و پرداخت مطالبات مرحله اول و دوم آنان همزمان در مرحله دوم پرداخت شده است و اطلاعات میزان کل معوقات آنان ظرف هفته آتی در سایت صندوق قابل مشاهده خواهد بود.

۳ – در این مرحله مطالبات بخشی از بازنشستگان که سهم مرحله اول آنان پرداخت نشده بود، مطالبات ۲ مرحله همزمان پرداخت شد.

۴ – به منظور پرداخت سهم مطالبات وراثی که حقوق بگیر نیستند، فرم جمع آوری اطلاعات وراث قانونی بازنشستگان طراحی شده است و افراد مشمول می‌توانند جهت دریافت مطالبات، اطلاعات خویش را در سایت تکمیل کنند که پس از اخذ اطلاعات و احراز هویت آنان سهم هریک از افراد به شماره حساب اعلامی به نام فرد مربوطه پرداخت خواهد شد.

۵ – وراث غیرحقوق بگیر در صورت تمایل می‌توانند وکالت پرداخت سهم خویش به هر ۱ از وراث حقوق بگیر را از طریق ارائه اصل وکالتنامه محضری اعلام کنند.

۶ – بیش از ۹۰ درصد شکایات بررسی و پاسخ آن در صفحه مطالبات مندرج در سایت قابل مشاهده است.

۷ – پرونده‌هایی که مطالبات آنان در فرم اطلاعیه سایت قابل مشاهده است و به دلایل مختلف در مراحل اول و دوم واریزی نداشته است، مطالبات آنان در مرحله سوم به صورت کامل تسویه می‌ شود.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top