کد خبر: 488826 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۴-۰۰:۲۱ ارسال توسط : |
10 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز : سید جلال ملکی، در این باره اظهار کرد: ساعت ١٠:۴۶دقیقه صبح امروز (today) ۱ مورد حادثه سقوط در چاه در خیابان آذربایجان نرسیده به خیابان اردیبهشت به سیستم ١٢۵ سازمان آتش نشانی شهرداری...

آفتاب‌‌نیوز :

سید جلال ملکی، در این باره اظهار کرد: ساعت ١٠:۴۶دقیقه صبح امروز (today) ۱ مورد حادثه سقوط در چاه در خیابان آذربایجان نرسیده به خیابان اردیبهشت به سیستم ١٢۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل حادثه ۱ ساختمان در حال ساخت بود که در قسمت حیاط آن چاهی به عمق ٣٠ تا ٣۵ متر حفر شده بود.

نجات معجزه آسای کارگر در پی سقوط به چاه ٣۵ متری

ملکی گفت: ظاهراً حفر این چاه برای آزمایش خاک بوده که مورد استفاده ساخت بنای تازه قرار گیرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: فردی که جوان حدود ٢٢ ساله بود هنگام عبور به علت بی احتیاطی داخل چاه سقوط کرده و انتهای چاه گرفتار شده بود.

وی گفت: طبیعتاً سقوط در چاه ٣۵ متری باید خسارت جانی بسیار زیادی داشته باشد اما آتش نشانان به سرعت خود را به محل رسانده و ضمن انجام ایمن سازی های لازم، نجاتگر آتش نشان وارد چاه شد و این فرد که آسیب خیلی کمی هم دیده بود از عمق چاه خارج کند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان به سرعت عملیات را به پایان رساندند گفت: جالب است که وضعیت جسمی این فرد به دید خوب بود که پس از خارج شدن از آتش نشانان خواست تا دمپایی و تلفن همراهش را هم از چاه خارج کنند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top