کد خبر: 488838 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۵-۱۶:۵۵ ارسال توسط : |
11 بازدید
پ

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با میزان، در مورد آخرین وضعیت باشگاه صنعت نفت آبادان پس از ابقا مدیرعامل و هیئت مدیره اظهار داشت: من در بین اعضای هیئت مدیره نیستم ولی خوب می‌دانم برای انتخاب سرمربی تشکیل...

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با میزان، در مورد آخرین وضعیت باشگاه صنعت نفت آبادان پس از ابقا مدیرعامل و هیئت مدیره اظهار داشت: من در بین اعضای هیئت مدیره نیستم ولی خوب می‌دانم برای انتخاب سرمربی تشکیل جلسه دادند. فکر می‌کنم بسته کاملی از مربیان لیگ برتری در اختیار اعضای هیئت مدیره است و پس از بررسی این نفرات و نیم نگاهی که مربیان بومی می دارند بهترین گزینه را با توجه به شرایط باشگاه انتخاب کنند.

وی با توجه به نام‌هایی که به عنوان جانشینان بهنام سراج مطرح است تصریح کرد: هنوز هیئت مدیره در مورد انتخاب سرمربی به جمع‌بندی نرسیده است. به هر حال برای انتخاب سرمربی ملاک و معیار‌هایی داریم. مربی که انتخاب می‌کنیم باید مقبول بوده و رزومه خوبی از فصل قبل به جا گذاشته باشد. از طرفی باید روی بازیکنان فصل قبل لیگ برتر و لیگ ۱ اشراف داشته باشد و از تمام اینها مهم‌تر با بودجه باشگاه ما سازگاری داشته باشد.

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه انتقال مالکیت باشگاه صنعت نفت از شرکت ملی پالایش و پخش به پالایشگاه آبادان ادامه داد: شاید مربیان خوبی انتخاب شوند ولی خوب باید شرایط ما را در دید بگیرد چراکه بودجه محدودی داریم و باید با توجه به محدودیت‌هایی که داریم بهینه انتخاب نماییم. از این رو تنها ۱ انتخاب نیست بلکه فاکتور‌های زیادی دارد. من امیدوارم ظرف هفته جاری سرمربی انتخاب شود و از قافله عقب نمانیم.

رضاییان با اشاره به اینکه این که تعداد زیادی از بازیکنان فصل قبل صنعت نفت به دیگر تیم‌ها پیوستند اضافه کرد: امیدوارم قبل از این که نسل بازیکنان‌مان منقرض شود نفرات تازه‌ای جذب نماییم. برخی بازیکنان ما قراردادشان تمام شد و با توجه به حق انتخابی که داشتند به دیگر تیم‌ها پیوستند. شاید اگر وضعیت تیم ما سریعتر مشخص می‌شد می‌توانستیم برخی را حفظ نماییم. این ابهام در وضعیت باشگاه صنعت نفت باعث شد بازیکنان زیاد و فرصت‌ها را از دست دادیم.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top