کد خبر: 495696 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۴-۰۰:۱۴ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز : مقامها خبر از دستگیر شدن ۲۴ تن در دور تازه این تظاهرات دادند.. به گزارش روز نامه (newspaper) دیلی تلگراف،مقامها گفتند معترضان شیشه های ۱ رستوران را شکستند، به اتوبوسهای شهری آسیب وارد...

آفتاب‌‌نیوز :

مقامها خبر از دستگیر شدن ۲۴ تن در دور تازه این تظاهرات دادند.

به گزارش روز نامه (newspaper) دیلی تلگراف،مقامها گفتند معترضان شیشه های ۱ رستوران را شکستند، به اتوبوسهای شهری آسیب وارد کردند و برای ایجاد آتش در خیابان تلاش کرده و ۱ منور را به خیابان پرتاب کردند.

دومین شب (night) اعتراضات در لوئیسویل آمریکا

در تظاهرات روز (day) قبل از آن ۲ افسر پلیس (police) در جریان درگیری ها مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. این اعتراضات در لوئیسویل بعد از آن بالا گرفت که مقامهای محترم قضایی مسئول پرونده قتل زن سیاهپوستی به نام بریونا تیلر در چند ماه قبل به دست پلیس، تصمیم گرفتند هیچ کسی را مستقیما در ارتباط با قتل این زن ۲۶ ساله متهم نکنند. انتظار می رود ۲ افسر پلیس (police) گلوله خورده، وضع عادی خود را بازیابی کنند.

بن کرامپ، وکیل خانواده تیلر در مقاله ای در واشنگتن پست نوشت: ما تا زمانی که استطاعت حقوق اساسی وعده داده شده از سوی بنیانگذاران ما برای سیاهپوستان را پیدا نماییم یعنی حیات، آزادی و پیگیری سعادت و به بیداد شیطان نژادپرستی پایان دهیم، هیچ صلحی را نخواهیم شناخت.

گزارش شد، بالغ بر هزار تن پنجشنبه شب (night) در مرکز این شهر که بخش عمده آن به روی رفت و آمد خودروها بسته شده بود تظاهرات کردند در حالی که برخی فروشگاه های منطقه در پیش بینی خشونتها ویترینهایشان را با تخته های محافظ پوشاندند.

در حالی که مقررات منع آمد و شد از ساعت ۹ شب (night) تا ۶:۳۰ صبح تا زمان تعطیلات آخر هفته در این شهر اعمال شده، حدود ۱ صد معترض این قانون را زیر پا گذاشتند و تلاش کردند به ۱ کلیسا پناه ببرند.

ماموران به شدت مسلح پلیس (police) این کلیسا را محاصره کرده و هلی کوپترها بر فراز آن به پرواز در آمدند اما تظاهرکنندگان در ساعت ۱۱ شب (night) اجازه پیدا کردند آن جا را ترک کنند.

پلیس اعلام کرد مقامها دست کم ۲۴ تن را از جمله به خاطر اتهام تجمع غیرقانونی، کوتاهی در متفرق شدن و شورش دستیر کردند. با این حال از میزان خشونتها نسبت به شب (night) اول اعتراضات کاسته شد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top