کد خبر: 495704 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۴-۰۰:۵۹ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

خبرگزاری میزان - مجید نامجومطلق، سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:. *یک بازی بسیار حساس با...

خبرگزاری میزان - مجید نامجومطلق، سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*یک بازی بسیار حساس با پاختاکور داریم. این تیم را آنالیز کرده‌ایم و از نقاط ضعف و قوت آن‌ها استفاده خواهیم کردم و امیدوارم ۱ بازی خوب را فردا به نمایش بگذاریم.

*ما هر ۳ روز (day) ۱ بار بازی‌های‌مان را برگزار می‌کنیم و ما رفته رفته تیم‌مان در شرایط بازی قرار می‌گیرد و وضعیت تیم‌مان بهتر می‌شود.

*در نیمه دوم بازی با الشرطه خوب بازی کردیم و شرایط‌مان بهتر شد و در بازی با الاهلی هم فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و امیدوارم این روند تداوم داشته باشم. 

*در بازی اول در شرایط مسابقه قرار نداشتیم، اما حالا شرایط بهتری داریم.

*بازی پیش رو ۱ برنده خواهد داشت و همین امر، بازی را حساس می‌کند.

*چند بازیکن مصدوم در لیست خودمان داریم و امیدواریم بازیکنان‌مان به بازی برسند. مقداری خستگی در بازیکنان وجود دارد و باید روی ریکاوری و مسائل روحی و روانی کار‌های لازم را انجام دهیم تا در بازی پیش رو موفق باشیم.
*ما تعداد بازی کمتری انجام دادیم و از دید شرایط بدنی به نسبت سایر رقبا، از وضعیت بهتری برخوردار می باشیم، اما اینکه از شرایط بازی دور بودیم، ۱ نکته منفی به شمار می‌رود.

*اگر الوحده در بازی‌ها حاضر می‌شد، شانس آن را داشتیم که به عنوان صدرنشین از گروه‌مان صعود نماییم و در مرحله بعدی به تیم بهتری برخورد نماییم.
*ما ۲۵ بازیکن مهم داریم و این بازیکنان از کیفیت خوبی برخوردار می باشند. کار گروهی انجام می‌دهیم و تمام بازیکنان در موفقیت تیم‌مان نقش می دارند.

*شاید گل‌ها بوسیله چند نفر زده شود، اما تمام بازیکنان در پیروزی‌های استقلال نقش می دارند. قبل از اینکه گل اول را به الاهلی بزنیم، سیدحسین حسینی ۱ مهار بسیار خوب داشت که باعث شد به پیروزی برسیم.

*همانطور که بازیکنان در پیروزی نقش می دارند، در شکست‌ها هم نقشی ایفا کنند.

*بازیکنان فعلی حاضر در لیست، با ما قرارداد می دارند و فصل بعد در خدمت تیم می باشند و اگر اتفاقی هم بیفتد، به مسائل مدیریتی ربط دارد و دیگر از دست ما خارج است.

انتهای پیام/ 

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top