کد خبر: 516588 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۹-۰۲:۰۲ ارسال توسط : |
14 بازدید
پ

. به گزارش ایکنا، مرحله فینال چهاردهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش آقایان در ۲ مقطع سنی زیر 16 سال و بالای 16 سال، از شنبه، 26 ماه مهر با رقابت‌های رشته‌های حفظ کل، 10 و 20 جزء...

فینال مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) شروع شد

به گزارش ایکنا، مرحله فینال چهاردهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش آقایان در ۲ مقطع سنی زیر 16 سال و بالای 16 سال، از شنبه، 26 ماه مهر با رقابت‌های رشته‌های حفظ کل، 10 و 20 جزء به صورت مجازی و با ۲ تیم داوری شروع شد.

این دوره از مسابقات در رشته‌های حفظ کل و قرائت تحقیق قرآن با قضاوت نصرت‌الله حسینی در بخش صوت، احمد ابوالقاسمی در بخش لحن، عباس امام‌جمعه در بخش تجوید، امیر آقایی در بخش حسن حفظ و حسین اخوان‌اقدم در بخش وقف و ابتدا همراه است.

همچنین قضاوت رشته‌های حفظ 10 و 20 جزء و قرائت ترتیل قرآن را معتز آقایی در بخش حسن حفظ، محمدرضا پورزرگری در بخش تجوید، محسن یاراحمدی در بخش لحن، علی‌اکبر ملکشاهی در بخش صوت و سعید رحمانی در بخش وقف و ابتدا عهده‌دار می باشند.

بنابر گفته سمیه حاجعلی، مدیر (manager) دارالقرآن امام علی(ع) «در بخش فینال رشته حفظ، ۳ سؤال 10 خطی از متسابق پرسیده می‌شود. مرتلان نیز در رشته قرائت ترتیل 15 دقیقه پیش از فرا رسیدن نوبت اجرا، قرعه خود را دریافت خواهند کرد و برای اجرای آن آماده می‌شوند.»

یادآور می‌شود، بخشی از رقابت  فینال حافظان در نوبت فردا، 27 ماه مهر برگزار می‌شود و عصر یکشنبه، 27 ماه مهر نیز رقابت مرتلان و عصر دوشنبه، 28 ماه مهر رقابت قرائت تحقیق انجام خواهد شد.  

انتهای پیام
منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top