کد خبر: 516781 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۹-۰۲:۰۵ ارسال توسط : |
2 بازدید
پ

. به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران درباره چرایی حذف اطلاعات ساختمان های ناایمن از سوی شهرداری تهران از سیستم شفافیت، اظهار کرد: یکی از...

چرایی حذف اطلاعات ساختمان های ناایمن از سوی شهرداری در سیستم شفافیت

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران درباره چرایی حذف اطلاعات ساختمان های ناایمن از سوی شهرداری تهران از سیستم شفافیت، اظهار کرد: یکی از وظایف شهرداری تهران، اجرای مصوبات و تصمیمات شورای شهر است اما دقت داشته باشید که ممکن است در هر زمینه ای با نهادهایی مواجه شویم که اجرای ۱ مصوبه را تحمل نکرده و با تماس تلفنی مانع اجرای مصوبه شوند.

وی با بیان اینکه ما شرایط حساس را درک می نماییم و محدودیت و معذوریت سایر نهادها را متوجه می باشیم، اضافه کرد: از آنجایی که این لیست با دقت بالا تهیه شده بود و جزئیات مشکلات ایمنی ساختمان های مختلف را تشریح کرده بود؛ این مسئله نگرانی هایی را ایجاد کرد که می شود با تعدیل اطلاعات مندرج در لیست، مجددا آن را بارگذاری کرد که با این تغییرات نگرانی برخی نهادهای امنیتی نیز مرتغع می شود.

خداکرمی اضافه کرد: با سازمان آتش نشانی صحبت شده تا با حذف جزئیات دقیق برخی نقاط ناایمن برخی ساختمان های حساس از دید امنیتی، ساختمان ها را به ۳ دسته کم خطر، با خطر میانی و پرخطر تقسیم بندی کند البته شهردار تهران نیز باید دقت داشته باشد که در زمینه تغییر اجرای مصوبات شورا باید با اعضا مشورت کند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top